Pepe yeni sezonda Kartal’ın altına girebilir

Siyah beyazlı formanın altına girmeyi isteyen Pepe’nin son kararı için İstanbul’a ayak basması bekleniyor. Fikret Orman ise yıldız oyuncuya 2 yıl için 10 milyon avro veriyor.


Beşiktaş başkanı Fikret Orman Real Madrid yıldızı Pepe için bütün imkanları kullanmak istiyor ama ayırdıklarını bütçenin dışına çıkmayacaklarını da üstüne basa basa söylüyor. Dolmabahçe’nin o güzel ağaçlarının altından geçecek olan Pepe’nin transferiyle ilgili olarak her şeyin kendi ellerinde olduğunu söyleyen Fikret Orman çalışmaların devam ettiğini dile getirdi. Daha önce yabancı kaynaklardan gelen haberlerde PSG’ye transferi kesinleşen Pepe’nin sağlık sorunlarından dolayı transferin olmadığını okumuş ve inanmamıştık. Son gelen bilgilere göre ünlü yıldız Pepe’nin PSG’ye imza atmadığı ve İstanbul’a adım atacağı söylendi.

İSTANBUL’A NE ZAMAN GELECEĞİ BELLİ OLDU

Fikret Orman bütün sorumluluğu Türk menajere yükledi. 2 yılda toplamda 10 milyon avro teklif ettiği Pepe’nin bir an önce İstanbul’a gelmesini ve transfer hakkında son noktanın koyulmasını istiyor. PSG ile bütün transfer ilişkileri sonlanan Pepe’ye Beşiktaş tarafından son bir teklif yapıldı ama yıldız oyuncunun siyah beyazlı forma hakkındaki düşünceleri bilinmiyor. Yabancı kaynaklar oyuncunun çok yakında İstanbul’a ayak basacağını söylüyor.

PORTEKİZ MİLLİ TAKIMININ EN ÖNEMLİSİDİR

Pepe çok uzun yıllar Real Madrid forması altında futbol oynamış ve bu forma altında kazanılmadık kupa bırakmamıştır. Futbol dünyasında her türlü tecrübeyi görmüş olan Pepe’nin başarısının sırrı aslında burada yatıyor. Tecrübelerini birebir yaşamış isim olmasıyla dikkatleri üstüne çekiyor. İspanya’da Real Madrid ile başardıkları dürüst bir şekilde ortada olan Pepe Portekiz Milli Takımı’nın hâlâ en önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Siyah beyazlı forma hakkında düşünceleri ise çok yakında belli olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *