Pazartesi’nden bir yıl daha ekranlara veda etti

Pazartesi günlerinin reyting rekoru kıran efsane dizisi ‘İçerde’ yeni sezona devam etmeyecek. Yapım ekibi ve oyuncular geçtiğimiz günlerde Taksim’de yapılan bir gala ile ekranlara veda etti. Dizinin son bölümünde ise Kebapçı Celal kendisi astı.


Pazartesi günlerinin en çok izlenen dizisi olan ‘İçerde‘ için sona gelinde. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir gala ile birlikte dizi sona erdi. Dizinin daha ilk bölümlerinde bile tek sezon sürecek kulisleri devam ederken biz inanmamış ve yeni bir ‘Ezel’ vakası olarak çok sevinmiştik ama maalesef üzücü haber hem yapım şirketinden hem de kanaldan geldi. Dizi ekranlarda 39 bölüm kaldı ve Pazartesi günleri sürekli olarak reyting rekoru kırdı. Başrollerinde çok önemli isimlerin olduğu yapımın son bölümünün yayınladığı 19 Haziran Pazartesi günü Taksim’de oyuncuların ve yapım ekibininde katıldığı bir gala yapıldı.

Galaya katılan oyuncuların yorgunluğu gözlerinden anlaşılıyordu ama efsane dizi artık sona erdi. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin ara vermeden yeni sezonda bazı dizilerde rol alacağı çoktan dönen kulislere eklendi. Söylentilere göre Aras Bulut İynemli’nin ‘Söz’ dizisine transferi konuşuluyor ama elbette herhangi bir resmi açıklama yapılmıyor. Pazartesi günleri artık yeni sezona kadar Show TV ekranlarında sizde başak şeyler izleyeceksiniz ki bu gerçekten dizinin asıl izleyicilerine büyük acı verecek.

DİZİNİN BÜTÜN BÖLÜMLERİ İNTERNETTE YAYINLANIYOR

Ay Yapım ise yeni bir yapım peşinde ve bu yapımda gerçekten de çok önemli isimler bir arada olacak. Bu dizinin ayrıntıları belli değil ama ‘Ezel’ gibi uzun soluklu bir dizi olacağından bahsediliyor. Oyunların ve aksiyonun bir an olsun eksilmediği diziler Türkiye’nin en çok hoşuna giden bir şey olduğu için ünlü isimlerin ya tarihi yada aksiyon içerikli yapımlarda yer alması bekliyor. İçerde’nin yayınlanan bölümlerini ve fragmanlarını sizde puhutv üzerinden izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *