Osmanbey’de Bulunan Ermeni Mezarlığı’nın Duvarı Çöktü

İstanbul’da etkili olan şiddetli yağış ve fırtına sebebiyle Şişli’de bulunan mezarlığın duvarı çöktü. Yetkililer duvarın altında insan kaldığına dair duyum alınca vatandaşla birlikte enkazı kaldırıyor.


İstanbul’da şiddetli olan yağış ve fırtına sebebiyle Osmanbey’de bulunan bir Ermeni mezarlığının duvarı çöktü. O esnada kaldırımda yürüyen vatandaşların üstüne düştüğü söylenen duvarın kaldırılma çalışmaları ilk olarka orada bulunan vatandaşlar tarafından başlatıldı. Olay yerine gelen kurtarma ekipleri ve itfaiye ekipleri vatandaşlara destek olarak enkazı kısa sürede kaldırımın diğer tarafına atarak enkazından altından iki kişi çıkardı. Konuyla ilgili olarak merak edilen detay ise ölen birilerinin olup olmadığı oldu. Eğer sizde bu tür detayları merak ediyorsanız internetajans.net editörlerinin hazırladığı bu haberi sonuna kadar okuyun.

İLK OLARAK 4 KİŞİ OLDUĞU SÖYLENİYORDU

Çöken duvarın altında 4 kişinin olduğu söyleniyordu ama enkaz altından sadece 2 kişi çıktı. 2 kişi direkt olarak hastanelere gönderildi. Hastanelere gönderilen yaralıların durumu ciddiyetini koruyor. İstanbul’da şiddetli yağışın ise devam edeceği söyleniyor. Küresel ısınmanın bütün dünyayı esir aldığı bu günlerde İstanbul’da bu küresel sorundan etkilendi. Havalar insanların korkulu rüyası olurken aynı zamanda birden gelen siyah bulutlarda artık oldukça fazla korkuya sebep olabiliyor. Mezarlığın nende çöktüğü uzmanlar tarafından araştırılıyor. Eğer sizde mezarlıkla ilgili gelişmeleri takip etmek istiyorsanız bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *