Orkun Işıtmak’ın yeni ofis heyecanı kursağında kaldı

Orkun Işıtmak’ın yeni ofis açtıktan sonra basına servis edilen Gezi Parkı videoları yüzünden heyecanı kursağında kaldı. 2 haftadır Youtuber’dan herhangi bir paylaşım yok.


Türkiye’nin ünlü Youtuber’ları arasında yer alan Orkun Işıtmak’ın neredeyse haftada 2 video attığı biliniyordu. Bu videoların büyük bir kısmında genel olarak pahalı şeyler yiyor veya 500 tane kazı kazan alıp şansını deniyordu. En son attığı kazı kazan videosundan sonra kendisinin Gezi Parkı eylemlerinde polise olan ithamlarıyla birlikte çocuk yaşta çekildiği iddia edilen bir videosu basına servis edildi. Orkun Işıtmak ise İnstagram hesabından takipçi kitlesine bir açıklama yaptı. Siyah bir resim koyarak paylaştığı remin açıklamasında yazılanlar ise bazı kullanıcıların artık Orkun Işıtmak takipçisi olmamasına neden oldu.

ORKUN IŞITMAK YENİ OFİS AÇMIŞTI

Orkun Işıtmak’ın yeni ofis videosu The Makine kanalında görmüştük. Yakın zamanlarda yayınlanan videoda The Makine kanalının sahibi Orkun Işıtmak’ın yeni ofisine gidip video yayınlamıştı. Videoya The Makine kanalından ulaşabilirsiniz. Orkun Işıtmak’ın yeni ofisinin tanıtımı bile yayınlamadı çünkü basına düşen videolarında polise olan ithamı oldukça üzdü. Ünlü Youtuber İnstagram hesabından videoların kendisine ait olduğunu fakat çocuklukla yapılmış bir şey olduğunu söyledi.

‘SİYASİ BİR FİGÜR DEĞİLİM!

Orkun Işıtmak açıklamasında siyasi bir figür olmadığını ve tek amacının insanları eğlendirmek olduğundan bahsetti. Youtuber’ın siyah bir resimle yaptığı açıklamada ‘Son videolardan bir tanesi gerçekten de bana ait. 15-16 yaşımda, gençlik heyecanımla etrafımdaki atmosferin de gazına gelip söylediğim saçma sapan bir ifadeyi içeriyor. Ama onun dışında da polisimize hakaret etmek, tehditler savurmak zaten haddim değil’ sözlerine de yer verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *