Orkun Işıtmak eski videolarını silip yeni video yapıyor

Ünlü Youtuber Orkun Işıtmak’ın yayınladığı son videodaki ‘Helyum’ kısmının eski bir video olduğu anlaşıldı. Yayınlanan bu videoyla birlikte eski videonun silindiği de kullanıcılar tarafından yorum olarak açıklanmış.


Youtube ile ünlenen Orkun Işıtmak’ın son videosu tam anlamıyla şok etkisi yarattı. Bizde en başta anlayamamıştık ama biraz araştırma yaptığımızda gerçekten de eski videoların yeni video olarak karşımıza çıktığını gördük. Bahsi geçen videoyu izlerken açıklama kısmına bakalım dedik ve yorumlarda bir takipçinin videonun eski olduğunu ve daha önce izlediğini söylediğini gördük. Kullanıcı ‘Helyum’ kısmının eski bir video olduğunu da ayrıca yaptığı yorumda dile getirmişti. Bizde Youtube arama kısmına ‘Orkun Işıtmak Helyum’ yazdık ve karşımıza 2016 yılında yüklenen videolar çıktı.

ORKUN IŞITMAK’IN NİYE YAPTIĞI BİLİNMİYOR

Youtube kanalında ise bahsi geçen helyumlu videoyu bulamadık. Yine hemen araştırmaya koyulduk ve videonun Işıtmak tarafından silindiği haberlerini gördük. Orkun Işıtmak’ın neden böyle bir şey yaptığı bilinmiyor. Belki videonun bazı kısımlarında telif sorunu çıkmış olabilir, belki de videoyu silip yeni video yapmak ona çok daha kolay gelmiştir.

Işıtmak’ın sosyal medya hesaplarına baktığımızda herhangi bir açıklama da göremedik ama zaten açıklama yapmak zorunda da olmadığını biliyoruz. Diğer Youtuber arkadaşların eski videolarını silip yeni video olarak kullanıcılarına sunmasını pek doğru bulamadığımızı da söylemeliyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *