OnePlus 5 almak için dev kuyruk oluşturdular

Amerika’da akıllı telefon bağımlılığı gün geçtikçe artıyor ve bunun bir kanıtı da One Plus 5 için oluşan sıradan göründü. Bugün yaşanan bu teknoloji sırasının ilerleyen zamanlarda çok daha büyük patlama yapması bekleniyor.


Akıllı telefonlara olan ilgi her geçen gün artıyor. Bugün satışa çıkan OnePlus 5 almak için yüzlerce kişilik sıra oluşturan akıllı telefon bağımlıları günün en çok konuşulan konusu oldu. Sıraya girenler arasında sadece telefonun yayınlanan 4K duvar kağıtlarını görüp uygun fiyata satın almak isteyen insanlarda var. Amerika’da yaşanan bu olay sonucunda akla ilk gelen şeylerden birisi elbette Apple oldu çünkü ilk olarak İphone’larda bu tür kuyruklar oluşturulmuş ve neredeyse her telefon modelinde bütün mağazalarda Apple almak için kuyruk olur hale gelmişti.

ARKA KAMERASI TAM 20 MEGAPİKSEL! ÜSTELİK ÇİFT KAMERALI

Satışa çıkan en etkileyici özelliklerinden bir tanesi arkasında bulunan kameralar oluyor. Telefonda çift kamera var ama tek kamera gibi işlev görüyorlar. Yani insan gözü gibi düşünebilirsiniz bunu çünkü fotoğraf çekmek için, tek kareyi çekmek için 2 lens kullanılacak. Telefonun kamerasının 29 megapiksel olduğunu biliniyor ve diyafram kalitesinin de çok kaliteli olduğunu tanıtım videolarında görebiliyoruz. OnePlus 5 almak için bir diğer neden ise elbette ucuz fiyatı oluyor. Ucuz bir telefon değil ama rakiplerine, özelliklerine ve tasarımına göre çok makul bir fiyata satılıyor.

İphone 7 boyutlarında olan telefonun tasarımının da rakibi İphone 7’ye benzer olduğunu söylemek gerekiyor. Telefonu satın aldığınızda gerçekten de elit bir telefonu elinize aldığını çok net bir şekilde hissedebiliyorsunuz. Yapılan testlerde ise OnePlus 5‘in çok hızlı olduğu ortaya çıktı. Bu bakımda merak edilen bir konu genel olarak telefonun uzun kullanım testi oluyor. Yani telefonu satın aldıktan sonra uzun süre kullanınca nasıl değişiklikler oluyor kullanıcılar oldukça merak ediyorlar. Telefonun çok yakında topraklarımızda da satışa çıkacağını söyleyelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *