Obama ailesiyle birlikte tatile çıktı

Obama ailesiyle birlikte Amerika’nın en gözde tatil mekanlarına sahip olan Britanya’da tatile çıktı. Obama’nın haberini okumadan güne başlamayın.


obama-ailesiyle-birlikte-tatile-cikti

Obama ailesiyle birlikte Amerika’nın en gözde tatil mekanlarına sahip olan Britanya’da tatile çıktı.  Gelen bilgilere göre ailesiyle birlikte denizin tadını çıkaran Barack Obama’nın aynı zamanda milyarder iş adamları ile sohbet ettiği de bildiriliyor. Denizde birçok etkinliğe katılan Obama’nın deniz sporlarında oldukça iyi olduğu görülüyor ki fit vücudu ile birlikte zaten bunu çok net bir şekilde ortaya koyuyor.

OBAMA TATİLİN TADINI ÇIKARIYOR

Britanya’nın Virgin Adaları Obama için cennetten bir kenar oldu diyebiliriz çünkü beyaz sarayı terk ettikten ve Donald Trump’a devrettikten sonra ailesiyle birlikte soluğu tatilde alan Obama’nın siyasi tavırlarının dışında normal bir vatandaş gibi medyaya yansıyan resimleri herkesi şaşırttı.  Obama denizin tadını çıkarırken aynı zamanda sohbetiyle de gündeme gelen isimler arasında oldu. Obama’ya iyi tatiller dilerken Amerika’ya da hayırlı bir gelecek diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

güncel fındık fiyatları

Güncel fındık fiyatları ile ilgili flaş haber! 2017 yılında artış var

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba katıldığı bir toplantıda fındık fiyatlarıyla ilgili bilgi verdi. 2017 güncel fındık fiyatları ne olacak gerçekten de merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.