Obama ailesiyle birlikte tatile çıktı

Obama ailesiyle birlikte Amerika’nın en gözde tatil mekanlarına sahip olan Britanya’da tatile çıktı. Obama’nın haberini okumadan güne başlamayın.


Obama ailesiyle birlikte Amerika’nın en gözde tatil mekanlarına sahip olan Britanya’da tatile çıktı.  Gelen bilgilere göre ailesiyle birlikte denizin tadını çıkaran Barack Obama’nın aynı zamanda milyarder iş adamları ile sohbet ettiği de bildiriliyor. Denizde birçok etkinliğe katılan Obama’nın deniz sporlarında oldukça iyi olduğu görülüyor ki fit vücudu ile birlikte zaten bunu çok net bir şekilde ortaya koyuyor.

OBAMA TATİLİN TADINI ÇIKARIYOR

Britanya’nın Virgin Adaları Obama için cennetten bir kenar oldu diyebiliriz çünkü beyaz sarayı terk ettikten ve Donald Trump’a devrettikten sonra ailesiyle birlikte soluğu tatilde alan Obama’nın siyasi tavırlarının dışında normal bir vatandaş gibi medyaya yansıyan resimleri herkesi şaşırttı.  Obama denizin tadını çıkarırken aynı zamanda sohbetiyle de gündeme gelen isimler arasında oldu. Obama’ya iyi tatiller dilerken Amerika’ya da hayırlı bir gelecek diliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *