Muzzi Özcan yanına Emre Mor’u da alıp İstanbul’a geliyor

Daha önce Fenerbahçe yönetimi ile bir araya gelen Emre Mor’un menajeri Muzzi Özcan twitter hesabından paylaştığı mesaja göre İstanbul’a geliyor. Kulislere göre mega şehir İstanbul’a Emre Mor ile birlikte ayak basacak.


Fatih Terim’in milli takıma almasından sonra yıldızı parlayan Emre Mor için mega şehir İstanbul’da çok büyük kulisler dönüyor. Fenerbahçe yönetiminin transfer döneminde Emre Mor’u kadrosuna katmak istemesi dünya gündemine gelmiş ama Dortmund yönetiminden konu ile ilgili olarak herhangi bir açıklama gelmemişti.

Son dakika olarak bu haberi geçiyoruz çünkü geçtiğimiz saatler içerisinde Emre Mor’un menajeri Twitter hesabından İstanbul’a geleceklerini yazdı. Bu açıklamadan sonra sarı lacivertli takımın Emre Mor transferindeki son durumu oldukça merak eder bir hale geldik. Bayrama kadar somut bir açıklamanın yapılacağını bekliyoruz.

AZİZ YILDIRIM EMRE MOR’A BOĞAYI GÖSTERMEK İSTİYOR

Geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım  Emre Mor için oldukça istekli olduğu haberleri yapılmıştı. Çok kısa süre sonra haberin doğru olduğu ve yönetimin Emre Mor’un menajeri ile ilgili bir çalışma yürüttüklerini öğrenmiştik. Şimdi ise çok sıcak saatler yaşanıyor çünkü Emre Mor ve menajeri mega şehir İstanbul’a ayak basacaklar.

Fenerbahçe ve Dortmund taraftarı dört gözle görüşmeden çıkacak sonucu bekliyor. Emre Mor ise sosyal medyadan takip ettiğimiz kadarıyla İspanya’da tatil yapıyor. Yeni sezon öncesi transfer haberleri ile gündeme gelen milli takımın gözdesi Mor’un tatilinin çok kısa süre sonra biteceği biliniyor. Emre Mor’un Fenerbahçe transferi ile ilgili gelişmeleri buradan dile getirmeye devam edeceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *