Milas’ta son dakika 3.3 şiddetinde deprem meydana geldi

Muğla’nın Milas ilçesinde meydana gelen deprem insanları merak ettirdi. Milas depremini öğrenen herkes son dakika olarak haberlere bakmaya başladılar.


Muğlan’nın Milas ilçesinde meydana gelen deprem vatandaşı korkuttu. Kandilli Rasathanesi sayfasında yer alan bilgilere göre deprem 3.3 şiddetinde oldu. İlk olarak Gökava körfezinde meydana gelen deprem sonucunda korkan Muğla halkı şimdi de Milas’ta meydana gelen bu küçük çaplı deprem ile akşamları uyuyamaya başladı. Ecel gelmemişse depremde de ölmeyiz diyen insanlara uymadan sizde önlemlerinizi alarak depreme karşı hazırlığını yapın.

MİLAS DEPREMİ SON DAKİKA OLARAK KAYITLARA GEÇTİ

Muğla’nın Milas ilçesinde meydana gelen bu deprem sonucunda sosyal medyalarda fotoğraflar paylaşılmaya başlandı. 8.6 derinlikte gerçekleşen depremin detayları henüz gelmedi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi sayfasında yayınlanan kayıtlara göre meydana gelen bu deprem Muğla’nın bu aralar sürekli olarak depremle yaşadığını ortaya koydu. Beyciler bölgesinde olan bu depremden sonra elbette insanlar haberleri araştırmaya başladılar.

MİLAS DEPREMİ BEYCİLER BÖLGESİNDE MEYDANA GELDİ

Milas depremini şuan milyonlarca insan internetten araştırıyor. Araştırmalarımıza göre herhangi bir can ve mal kaybı olmadı. Deprem analizlerine ve son dakika meydana gelen depremleri araştırmaya devam ediyoruz. Milas depremine dair merak ettiklerinizi yorum olarak sorabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *