Metro Turizm’de skandallar bir türlü bitmiyor

Metro Turizm’in ortaya çıkan yeni skandal görüntüleri ‘yok artık’ dedirtti. Sürücünün uygunsuz görüntüleri bir vatandaş tarafından kayıt altına alındı.


Bir zamanlar Türkiye’de oldukça ünlü olan otobüs şirketlerinden birisi olan Metro Turizm’de skandallar bitmiyor. Şimdi ise muavinlerin mastürabasyon skandalından sonra otobüs şoförünün skandal görüntüleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntülerde hareket halinde olmayan bir otobüs şoförünün mastürabasyon yaptığı iddia ediliyor. Bir yurttaş tarafından cep telefonu açıldı ve hemen iddianın görüntüsü telefona alındı.

Vatandaşın kamerasıyla çekilen görüntülerde, park halindeki otobüste direksiyon başında oturan sürücünün bir elinde telefon olduğu görülüyor ama bir elinin de alt tarafta hareketli bir şekilde olduğu görülüyor. Metro Turizm şoförünün telefonla konuşarak dışarıdan da bakıldığında görülecek şekilde mastürbasyon yaptığı akıllı telefon sayesinde kanıt altına alınıyor. Görüntüleri ise iddiaya göre 1 ay sonra Metro Turizm yetkililerine ulaştırıyor ve buradan sonra ip kayıştan çıkıyor.

ÇOK KAŞININCA KENDİNİ TUTAMAMIŞ

Şirket yetkililerinden tarafından yapılan açıklamada görüntülerin 1 ay sonra bir vatandaş tarafından gönderildi söylendi. Görüntüyü izleyen yetkililer hemen şoför ile görüştüler ve görüşmenin sonucunda sürücünün mastürabasyon yapmadığı fakat cinsel organını kaşıdığı ortaya çıktı. Bu açıklamalardan sonra Metro Turizm yetkilileri sürücülerin böyle bir hareket yapmaması gerektiğini ve kaşıntı gideren sürücününde işine son verildiği söyledi. Aylardır skandallarıyla gündemden düşmeyen Metro Turizm’in bir sonraki olayı nerede olacak oldukça merak ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *