Messi ünlülerin akın ettiği düğününe Arda’yı çağırmadı

Tarihe geçecek düğünü için farklı ülkelerden 260 tane özel uçak kaldırtan Barça yıldızı Messi, düğününe takım arkadaşı olan Arda Turan’ı çağırmadı.


Barcelona’nın ünlü yıldızı Messi’nin düğününde bir tane bile Türk yoktu. Takım arkadaşı düğüne çağırmayan Messi’nin neden böyle bir şey yaptığı bilinmiyor. Arda Turan’ın Barcelona aşkına ne oldu gerçekten çok merak ediyoruz çünkü Turan’ın Messi’ye olan saygı ve sevgisi oldukça fazladır. Bunun akabinde merak edilen diğer detaylardan bir tanesi genel olarak ünlülerin akın ettiği Arjantin düğünü oluyor. Türkiye’den Antalyaspor oyuncusu Eto’o düğüne gitti ve kameralara değişik pozlar verdi fakat Arda Turan düğünde görülmedi.

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından olarak gösterilen Lionel Messi geçtiğimiz günlerde dünya evine girdi. Kendi ülkesi Arjantin’de dünya evine giren Messi, uzun süredir birlikte yaşadığı kız arkadaşı ve aynı zamanda iki çocuğunun annesi olan Antonella Roccuzzo ile görkemli bir düğün yaptı. Düğüne sadece ünlü akını değil aynı zamanda medya akını da vardı. Muhteşem geçen düğünün akabinde akla gelen sorular ise herkesi şaşırttı çünkü düğünde aynı formayı giydiği Arda Turan’ın olmaması hepimizi çok şaşırttı.

ARDA TURAN’IN İNSTAGRAM PAYLAŞIMI ŞAŞIRTTI

Düğüne değişik ülkelerden 260 tane özel uçak kaldıran Messi’nin tarihi gününe bütün kankaları katıldı. Arda Turan’ın sosyal medya hesaplarından düğün günü Messi’ye tebrik mesajı atmak yerine internet sitesinin açıldığı duyurusunu yaptı. Bu durum karşısında aralarında bir şeyler geçtiğini anladık ama asıl yorum ünlü ve milli futbolcumuz Turan’dan gelecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *