Meizu bekleneni yaptı ve büyük ekran telefon çıkarttı

Meizu’nun Pro modelinin Plus versiyonun çıkacağı düşünülüyor. Eğer sizde bu telefon hakkında çıkan iddiaları merak ediyorsanız bu haber tam sizlik!


Bütün telefon şirketleri son 2 yıldır büyük ekran telefon üretmeden yapamıyorlar. İlk olarak Samsung’un Note serisinde büyük ekranları telefonların olması birçok markayı güldürmüştü. Hatta Apple’ın dehası rahmetli Steve Jobs bu konu ile ilgili çok net bir tavır sergileyerek büyük ekran telefon üretmeyeceğini söylemişti. Ama Apple son 3 yıldır telefonlarının büyük ekranlı modellerini üretmeden yapamıyor çünkü artık insanlar büyük ekranlı telefonları kullanmaya alıştılar. Eskiden ‘alo desin yeter’ diyen dedeler bile artık patlamaya hazır bomba olan büyük ekranlı telefonları istiyorlar.

MEİZU PRO MODELİNİN ‘PLUS’ MODELİ ÇIKACAK İDDİASI

Yabancı kaynaklı haber sitelerinde dönen kulislere ünlü telefon markası olan Meizu’nun yeni çıkartacağı Pro modelinde muhteşem özellikler bulunuyor. Telefonun ise fiyat ve performans telefonu olması bekleniyor. İnternet Ajans olarak konuyu araştırdığımızda Pro 7 ve Pro 7 Plus modelleri hakkında bütün görsellerin aynı olduğunu söyleyebiliriz. Yani bu iddialar gerçek olabilir ve marka büyük ekranlı bir telefon çıkararak trendlere uyduğunu gösterebilir. Sonuçta bütün büyük markalarda, küçük markalarda telefonlarının küçük ve büyük ekranlı modellerini satışa çıkarıyorlar.

555 DOLAR SATIŞ FİYATIYLA BÜYÜK GÖSTERGE YAPACAK

Telefon fiyatlarında hep bir son rakamlar aynı olurdu. Telefonların fiyatları düşük gözüksün diye son eklenen 99’lar hiçbir zaman değişmedi. Şimdi ise Meizu bir ilk yaratarak telefonun fiyatını 555 dolar yapacak. Piyasada orta segment olarak piyasaya çıkacak bu telefonun özellikleri değil ama Samsung’un üreticisi olduğu işlemciler kullanacağı düşünülüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *