Köprüde 15 Temmuz hazırlıkları biraz önce başladı

15 Temmuz şehitler köprüsü saat 12.00 itibarıyla araç trafiğine kapatıldı. Vatandaşların diğer köprüleri ve Avrasya Tüneli’ni kullanması söyleniyor.


15  Temmuz köprüsü bugün 12.00 itibarıyla trafiğe kapatıldı. Köprüdeki trafik akışı tamamen durduğu için insanlar hazırlıklara tam gaz başladılar. Özellikle şehitler anıtının olduğu yerde zaten sabahtan beri kamyonlar ve tırlar hazır olarak bekliyorlardı. Bu durum sebebiyle oldukça büyük bir kutlama alanın kurulacağını ve burada büyük devlet adamlarının konuşacağını anladık. 15 Temmuz hazırlıkları devam ederken köprüde yaşanan bu olay bizi çok sevindirdi.

Türkiye’nin her yerinde köprüye milyonlarca insan akın edecek.Mahşer yerini aratmayacak görüntüde herkesin dikkat etmesi gerekiyor. Evet Türkiye bağımsızlığını kutluyor, vatanını teslim etmediği günü anıyor ama sokaklarda halen Türk düşmanı insanlar var, hırsızlar var, kötü insanlar var. Sizde meydanlarda bayrak sallarken kesinlikle cüzdanlarınızı ve cep telefonlarınıza dikkat edin. Evlerinizden çıkarken her yeri kilitleyin.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ SELFİE YIĞININA SEBEP OLACAK

Türkiye’nin 3. gerdanlığı olan Yavuz Sultan Selim köprüsü açıldıktan sonra uzun zaman selfie çekmek isteyenlerin duraksadığı bir yer haline gelmişti. Bununla birlikte bu akşam şehitler köprüsünde insanlar yine aynısı yapacak ve sosyal medyada her yerde köprü olacak. Hayatında köprü üstüne çıkamayan birçok insan bugün köprüye çıkacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *