Konya depremi son dakika Kandilli Rasathanesine yansıdı

Kandilli Rasathanesi sayfasına göre Konya’da 2.4 şiddetinde küçük bir deprem meydana geldi. Mini deprem olsa bile Konya halkında depremi hissedenler oldu.


Türkiye son 2 gündür depremlerle mücadele etmeye çalışıyorlar. Neredeyse her yarım saatte bir deprem oluyor ve depremin nerelerde olduğu Kandilli Rasathanesi sayfasına yansıyor. Uzmanlar depremin hemen akabinde tsunami tehlikesinin olabileceğini söylüyor ki bu 3 tarafı denizle çevrili olan ülkemiz için oldukça normal bir durum olacaktır. Konya depremi ise Son Depremle sayfasında görüldü. 13:27 itibarı ile olan deprem belki hissedilmemiş bile olabilir çünkü 2.4 şiddetinde bir deprem geldi. Bu depremin sebebinin ise Muğla taraflarında meydana gelen 6.3 şiddetindeki depremin artçıları olacağı tahmin ediliyor.

KONYA’DA 2.4 ŞİDDETİNDE DEPREM OLDU

Mevlana’nın şehri Konya bugün öğleden sonra deprem ile karşı karşıya kaldı. Ilgın Tekeler bölgesinde meydana gelen deprem sonucunda herhangi bir kayıp haberi olmadı. Zaten depremin 2.4 şiddetinde olmasından dolayı ciddi bir sallantının olmadığını da tahmin ediyoruz. Ülkemizdeki insanları depremle mücadele için eğitime devam ediyoruz. Muğla ve çevresinde meydana gelen artçı depremleri takip etmeli ve buna göre hareket etmeliyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

güncel fındık fiyatları

Güncel fındık fiyatları ile ilgili flaş haber! 2017 yılında artış var

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba katıldığı bir toplantıda fındık fiyatlarıyla ilgili bilgi verdi. 2017 güncel fındık fiyatları ne olacak gerçekten de merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.