KM29 ve E10 saatleri bugünün en çok arananı oldu

Sokağa çıkan ve nöbet sonrası evine dönmek isteyen birçok vatandaşın KM29, E10 otobüs saatlerine baktığı bugünün en popüler konusu oldu.


İstanbul’da bugün sadece bir konu konuşuluyor. Bugün en çok merak edilen konulardan birisi bu yüzden otobüsler ve metro saatleri oluyor. Editör kadromuzla birlikte sizlere haber vermek için elimizden geleni yapıyoruz ama elbette bazı konular oldukça merak ediliyor. Bugün İstanbul’da merak edilen konulardan birisi ulaşım oldu. En çok aratılan kelime ise KM29 saatleri oldu. KM hatları genelde metro hatlarına giden hatlardan dolaşıyor. Yenişehir’den kalkan bu otobüs Kartal metrosuna ve orandan da Cevizli’ye gidiyor. Bu otobüs gelen bilgilere göre sabaha kadar ek sefer yapacak.

KM29 HATLARINA E-5’TEN BİNEBİLİRSİNİZ

Bu hattın genel istikameti Kartal metrosuydu. Pendik köprüsünde inan binlerce vatandaş gün içerisinde bu otobüsü kullanarak evlerine gidiyorlar. Bugün ise Kurtköy yolunda oturan bütün vatandaşlar bu otobüse akın edecekler çünkü otobüs hem ücretsiz hizmet veriyor hem de sabaha kadar ek sefer yapacak. Otobüsün duraklarda durmadığı zamanlarda sizde hemen beyaz masayı arayabilirsiniz.

PENDİK’TE KUTLAMAYA GİDECEK VATANDAŞ KÖPRÜDEN SONRA KULLANABİLİR

Pendik’te dolmuş hatlardan bazılarının sabaha kadar hizmet vermesi bekleniyor ama elbette bununla ilgili resmi bir açıklama yok. Pendik’te kutlamaya gidecek vatandaşlar yürüyerek Pendik köprüsüne gelerek buradan KM29 hattını kullanabilirler. Alternatif olarak sabaha kadar çalışan E-10 havalimanı hattını da kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *