Kenan Şahin’in desteği milletin başını döndürdü

Pendik Belediyesi başkanı Kenan Şahin’in demokrasi nöbetlerine olan ilgisi ve millete olan hizmeti çok beğeniliyor. Pendik’te nöbetlere iştirak eden Şahin’in Pendik aşkı bambaşka!


Pendik Belediyesi başkanı Kenan Şahin’in Pendik halkına olan desteği tam gaz devam ediyor. 15 Temmuz nöbetleri için internet sitelerinden bir program yayınlanan başkan olmak ile beraber halkın sorunlarını dinlemekten sıkılmayan bir başkan olarak da biliniyor. Kenan Şahin Pazartesi gününden beri meydanlardaki demokrasi nöbetini yakından takip ettiği Pendik’te var olan nöbetlere katılmayı da ihmal etmiyor. Pendik’te süren 15 Temmuz programı Pazar günü son bulacak.

ÜCRETSİZ GIDA DESTEĞİ İLE NÖBET TAM GAZ DEVAM EDİYOR

2016 yılında milyonlarca insan sokaklarda nöbet tutma yarışına girmiş ve haftalarda nöbet tutmuşlardı. Nöbet sırasında birçok şirket ve hayır sever iş adamları tarafından nöbet tutan insanlara gıda yardımı yapılmıştı. Devletimiz zaten bu desteklerini esirgemiyordu ama elbette bazen bazı bölgelerde sıcak çorba ihtiyacı fazlasıyla çekiliyordu. Şimdi ise Pendik Belediyesi insanlara ücretsiz olarak gıda desteğini sürdürüyor ve bu gıda yardımı gecenin başlangıcında yapılıyor.

15 TEMMUZ HAFTASINDA ANMA PROGRAMINA İLGİ ÇOK BÜYÜK!

Pendik halkının anma programlarına olan ilgisi oldukça büyüktür. Millet meydanlarda sabahlıyor veya kalabildiği kadar kalıp evine gidiyor ve sabah yine geliyor. Kenan Şahin ise Pendik’e gelen halk ile beraber demokrasi nöbetlerinde boy gösteriyor. Bu anlamda sizde Pendik Belediyesinin internet sitesine bakabilir ve buradan 15 Temmuz anma programı ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *