Karpuzcunun satış tekniği herkesi şaşırttı! İadeyi altınla yapıyor

Amasya’da bir karpuzcu ürünlerine o kadar çok güveniyor ki karpuzlarından kelek bir karpuz çıkarsa geri iadeyi çeyrek altınla yapıyor. Tüyleri diken diken eden haberi okumadan geçmeyin.


Amasya’da bir karpuzcunun karpuzlarını satış tekniği satış uzmanlarını bile şaşırttı. Eğer sizde satış konusunda bri tecrübe edinmek istiyorsanız bu alanda yapılan icraatları takip etmek için karpuzcunun satış tekniğini okuyarak işe başlayın. Bu teknik ile karpuzcu ilk hafta 30 ton, ikinci hafta 40 ton karpuz satarak rekor kırdı. Karpuzcu karpuz satın aldıktan sonra kelek çıkan karpuzların sahibine iadeyi çeyrek altınla yapıyor. Çeyrek altınla yapılan iadede ayrıca karpuz geri alınmıyor. Geri alınmayan karpuzla birlikte verilen çeyrek altın iadesi ise insanları bu karpuzcudan karpuz almaya itiyor. Sizde karpuz satın almak istiyorsanız Amasya’lı esnaftan karpuz alarak kumar oynayabilirsiniz. Kaybederseniz nefis bir karpuz yiyecek, kazanırsanız kelek bir karpuz ve altın kazanacaksınız.

HER ESNAFTAN BEKLENEN BİR DAVRANIŞ

Burada ortaya çıkan şey ise tamamen güvenden dolayıdır. Karpuzcu sattığı ürünler güvendiğini sadece 1 haftada 40 tona yakın karpuz sattığını söyledi. Altın vaadini seven birçok müşteri ise karpuzlarını Amasya’da ki bu esnaftan alıyor. Sosyal medyada ortaya çıkan bu haber sonrasında birçok esnaf iadeli satışlarına başladı ama esnafların ve pazarcıların çoğunluğu halen bu tür iadeler yapmaktan korkuyor. Yani sattığı ürünlere güvenmiyor. Bütün satıcıların, satışını yaptığı ürünlere güvenmesi ve bu tür ciddi vaadlerde bulunması gerekiyor ki satışlarını yükseltip vatandaşın güvenini kazansınlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *