Kadir Topbaş yeni dönemde belediye başkanı olmayacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş yeni dönemde başkanlık adayı olmayacağını açıkladı. Kadir Topbaş faaliyet raporunda çok sert konuştu. İşte detaylar..


Kadir Topbaş yeni dönemde belediye başkanı adayı olmayacak. İstanbul’a yıllardır mega projeler yapan ve aynı zamanda doğal afetlerde sürekli olarak İstanbul’a hizmet eden Topbaş yeni dönemde başkan olmak için aday olmayacağını açıkladı. 3 dönemdir İstanbul’da belediye başkanlığı yapan Topbaş çok büyük imzalara attı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve tekrar belediye başkanı adayı olarak İstanbul’da başkan olmasını istiyoruz. Dün gerçekleştirilen faaliyet raporu seminerinde bir araya gelen birçok vekil vardı.

CHP tarafından Kadir Topbaş’a eleştiriler bir türlü durmak bilmeyince şuan belediye başkanı olan Kadir Topbaş bir daha aday olmayacağını açıkladı.  Bu durum sonucunda bizde buradan belirtmek istiyoruz ki; Topbaş’ı yedirtmeyiz. Kadir Topbaş sesimizi duyarsa eğer tekrar belediye başkanı adayı olmasını istiyoruz ki metropol şehirde mega projelere devam edebilelim. İstanbul’da gün içerisinde nüfusun iki katı hareket oluyor. Havalimanından tutunda hızlı trene kadar birçok araç gün içerisinde şehirde hareket etmeye başlıyor ve buna rağmen trafik geçmiş yıllara göre çok daha az oluyor.

O LAFA KARŞI YARGI SÜRECİ BAŞLIYOR

Araba sayısının artması ekonomi de iyiye gitmeye işaret ki trafiğe çıkan araç sayısı her geçen gün çok daha fazla oluyor. Bu anlamda Kadir Topbaş’ın yaptıkları işe yarıyor ki şehir trafikten çok fazla etkilenmiyor. Yeni gökdelenler inşa ediliyor, yeni AVM’ler yapılıyor ve yine çok ama çok büyük mega projeler ortaya çıkıyor. Bunların görerek Sayın Topbaş’ı suçlamak tam anlamıyla bir ayıptır. Bazı CHP’liler hakkı olmayan kim ihale aldı diye bir soru sorunca Topbaş yargı sürecini başlatarak bu iftiranın peşini bırakmayacağını söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *