İstanbul’da sokaklar Havaray ile buluşacak

İstanbul’da sokaklar çok yakın bir zamanda ulaşımı kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla transfer noktalarına insan taşıma amacıyla yapılacak olan Havaray ile buluşacak. Detaylar için haberi okuyun!


istanbulda-sokaklar-havaray-ile-bulusacak

İstanbul’da sokaklar çok yakın bir zamanda ulaşımı kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla transfer noktalarına insan taşıma amacıyla yapılacak olan Havaray ile buluşacak. Bu teknoloji gerçekten birçok insanın beklediği teknolojidir ki birçok Avrupa ülkesi bile bu teknolojiyi kullanamıyor. Eğer sizde İstanbul’ ikametgah ediyorsanız kesinlikle artık rahat edeceğinizi görmüşsünüzdür demektir çünkü uzun metro hatlarına veya metrobüse artık sizde havadan giden trenler ile ulaşabileceksiniz. Filmlerde gördüğümüz her şey yavaş yavaş gerçek olmaya başladı ki İstanbul değişen şehirler arasında çok iyi bir dönemde gibi görünüyor.

İSTANBUL’DA HAVA TEKNOLOJİLERİ YAYGIN OLACAK

Bugün birçok kalabalık şehirde ulaşım asfaltlarda yapılmak yerine yer altında veya yer üstünde yapılıyor. Şuan İstanbul’un altı demir ağlarla döşendiği için yer üstü teknolojiler aşamasında projelendirme aşamasında birçok ilçe var. Bu alanda Maltepe ve sonrasında otobüs ile ulaşım gerçekten çok zordur. Metro hatlarına aktarma hizmeti veren otobüsler var ama mesai saatlerinde binmek çok zor oluyor ki bu amaçla ana ulaşım hatlarına yolcu taşıyacak olan yeni yer üstü treni; yani Havaray çok yakında şehir ile buluşacak ve inşa başlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

güncel fındık fiyatları

Güncel fındık fiyatları ile ilgili flaş haber! 2017 yılında artış var

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba katıldığı bir toplantıda fındık fiyatlarıyla ilgili bilgi verdi. 2017 güncel fındık fiyatları ne olacak gerçekten de merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.