IŞİD esir tuttuğu kadına kendi çocuğunu yedirmiş

Terör örgütü IŞİD sosyal medyada iddia edilen bir eylem şekli ile gündeme geldi. Esir bir kadının açlıktan ölmek üzereyken kendi çocuğunun pişirilip önüne koyulması tüyleri diken diken etti. İddianın gerçek olup olmadığı bilinmiyor.


Suriye’de yıllar önce terör estiren IŞİD dur durak bilmiyor. Terör örgütüne ülkeler tarafından şok saldırılar yapılıyor ama terör örgütüne olan batılı desteği halen devam ediyor. Bizimle birlikte olan ülkeler bir yandan saldırıyoruz gibi yapsalar da aslında el altından terör örgütüne yardım etmeye devam ediyorlar. Terör örgütünün son eylemi ise ‘insanlık ölüyor’ dedirtti. Birçok ülke IŞİD’e savaş açmaktan korkuyor ve hiçbir askeri teknolojisini Suriye’ye sokmuyor. Türkiye ise IŞİD’İ yok etmek için bütün teknolojilerini ve envanterini terör örgütüne darbe yapmak için kullanıyor.

KADIN AÇLIKTAN ÖLMEK ÜZEREYMİŞ

Birçok kadını uyuşturucuya alıştırıp terör örgütünün himayesi altında olan bölgelere götürüyorlar. Bazı kadınlar ise gönüllü olarak fuhuş için gidiyorlar ama bekledikleri ilgi ile karşılaşmıyorlar. Terör örgütünün mide bulandıran eylemlerine geçtiğimiz gün sosyal medyaya düşen bir iddia daha eklendi. Sosyal paylaşım sitelerinde ön plana çıkan kulislere göre esir bulunan bir kadının açlıktan ölmek üzereydi. Kadına ise yemek verildi ve daha sonra yediği yemeğinin kendi çocuğu olduğu söylendi. Gerçekten de kan donduran bir iddia ama eğer gerçekse terör örgütünü kuran istihbarat örgütlerinin yeni yemler olduğunu söylemek gerekiyor.

Bu tür eylemlere izin veren ülkeler yüzünden terör örgütü her geçen gün farklı bir saçmalık ile gündeme geliyor. İşin garibi eğer bu iddia gerçekse nasıl bizim klavyemize kadar geliyor bilmiyoruz. Terör örgütünün toprak kaybettiği her gün, insanlık dışı bu terör örgütleri farklı şeyler yaparak gündeme gelmeyi biliyorlar. Hepsinin son derece hain ve insanlıktan nasibi almamış şerefsizler olduğunu çok iyi biliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *