İphone Pro damar çatlatan renk seçenekleriyle gelecek

Yeni İphone modelinde oldukça şaşırtan özellikler var. İphone Pro’da Premium bir renk olacağı ve aynı zamanda telefonun fiyatının dudak uçuklatan rakamlara satılacağını söyleyebiliriz.


Apple’ın Eylül ayında yapacağı yeni etkinlikte ön planda tutacağı en önemli ürünü elbette İphone olacak. Yeni bir tablet ve aynı zamanda saatinde bu etkinlik ile tanıtılması bekleniyor ama İphone’a olan ilginin elbette tüyleri diken diken edeceğini tahmin ediyoruz. İphone kullanmak isteyen birçok kullanıcı yeni model bir İphone satın almak için beklemeyi tercih ediyor. 1 ay sonra çıkacak yeni İphone modellerinin beğenirlerse eğer onları alıp ekonomilerini ayakta tutmayı başarabilecekler. İphone 7 Türkiye fiyatı şuan 4 ile 5 bin TL arasında değişmektedir. Renk ve kapasite seçenekleri fiyatlarını değiştiren bir özellik oluyor. Dolayısıyla ilk defa İphone kullanacaklar veya yeni bir model İphone almak isteyen birçok kullanıcının önem verdiği telefon modeli genelde yeni tanıtılacak İphone oluyor. Yeni bir renk İphone çıkacağı az önce kulağımıza kadar geldi. İphone Pro’nun bu renk seçeneğiyle birlikte çok ucuz olmayacağını da şimdiden söyleyelim.

İPHONE PRO DUDAK UÇUKLATAN RAKAMLARA ALICILARINI BEKLEYECEK

Türkiye’de yine binlerce kişinin satışa çıktıktan sonra yeni modele geçeceklerini düşünüyoruz ama elbette şuan İphone kullanan milyonlarca insanın model değiştirme konusunda yıllarca bekleyeceğini düşünüyoruz çünkü yeni İphone modelinin çok uçuk bir fiyata satışa çıkmasını bekliyoruz. Amerika’da yada başka diğer ülkelerde telefonu satın almak öyle çok zor bir şey olmayacaktır ama ülkemizdeki vergileri düşündüğümüzde gerçekten de telefonu satın almak için yıllarca bekleyeceğimizi anlıyoruz. İphone Pro yeni renk seçeneğinde Gold ve Silver karışımı bir renk ortaya çıkıyor. Türkiye’de telefon fiyatlarının 5-6 bin TL’ye satılacağını düşünüyoruz ama aynı zamanda şuan 4 ile 5 bin TL arasında satılan yeni model İphone 7 içinde çok büyük bir düşüş olacağını söyleyebiliriz. Eğer sizde İphone 7 almayı düşünüyorsanız sizleri bir ay kadar daha beklemeye davet ediyoruz çünkü Apple marka ürünlerin bahsettiğimiz zaman içerisinde oldukça yüksek fiyatlardan çok düşük fiyatlara alıcı bulacaklarını söylemek gerekiyor.

İphone Pro’da batarya anlamında da büyük bir adım atılacağı için elbette fiyatının çok yüksek olması bekleniyor. Eğer İphone RED gibi Premium bir renk ile gelirse telefonlar fiyatlarının elbette üst seviye olacaklarını söyleyebiliriz ama Apple mühendislerinin fakirleri de düşüneceğini tahmin ediyoruz. Yani evet 10 bin liraya bile çıkabilecek olan yeni İphone Pro modeli olabilir ama tıpkı saatlerinde yaptığı gibi uygun fiyata satılacak bir İphone çıkarmayı da aklından çıkarmaz. Sonuçta Apple her türlü sınıfa hitap ediyor. Yabancı kaynaklı haber sitelerinde Premium rengin altın veya bakır kaplı olacağı söyleniyor. Bakır kaplı olursa telefonun elbette çok pahalı olacağını söyleyebiliriz ama internetajans.net ekibi olarak biz Premium rengin sadece bakır renginden ibaret olacağını düşünüyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *