İphone 8’in ön kamerası hakkında saç baş yoldurtan iddia

İphone 8 hakkında ortaya atılan bir iddia ortalığı karıştırdı. Kulislere göre ön kameranın çift olması ve kameraların dikdörtgen şeklinde olması bekleniyor.


İphone 8 hakkında ortaya atılan son iddia kulisleri patlattı. Bu iddiaya göre telefonun çerçevesiz olmasının yanında ayrıca ön tarafta da çift kamera olması bekleniyor. Bu çift kamera ile birlikte selfie çekmek çok daha keyif verecek çünkü çok daha kaliteli resimleri elde edebileceksiniz. Konuyla ilgili olarak resmi bir açıklama yok ama yabancı kaynaklara göre İphone 8 kamerası tam anlamıyla bir harika olacak. Arka kameradan ziyade ön kameranın da çift kamera ve flaşlı olması bekleniyor. Bunun yanında ortaya atılan bir diğer iddia ise tek bir boyut kamera oldu.

ARKA KAMERANIN BOYUTU İLE ÖN KAMERANIN BOYUTU AYNI ALACAK

Daha önce bir marka daha böyle bir şey yapmıştı fakat satışlarda beklenen bir artış olmamıştı. İddiaya göre telefonun arka kamerasındaki boyut ön kamerasına yansıyacak ve en önemlisi yuvarlak bir kameradan ziyade dikdörtgen bir kameranın ele alınması bekleniyor. Bu anlamda yapılması gereken en önemli şeylerden birisi elbette Eylül ayına beklemek olacaktır. 2 ay sonra İphone 8 tanıtılacak ve kim ne diyor fazlasıyla anlaşılacaktır.

İphone 8 ne zaman çıkacak sorularına da yanıt elbette Eylül ayı olacaktır. Bu ayın ortasında yapılacak bir lansman ile ortaya atılan bu iddianın cevabı da verilmiş olacak. Ön kamera çift olarak üretilirse gerçekten de profesyonel bir ön çekim modu bizi bekliyor. Ön çekim modunun yanında su geçirmez bir telefon olursa yaz ayları çok daha güzel olacak diyebiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *