İphone 8 batarya süresi herkesin ağzını açık bırakacak

Eylül ayında tanıtılması planlanan Apple’ın yeni telefon modeli İphone 8 için heyecanlı bekleyiş başladı. Tim Cook’un yakın zamanda basın duyurusu yapması bekleniyor.


Apple’ın Eylül ayında tanıtması muhtemel olan akıllı telefon modeli İphone 8 için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Birçok yabancı kaynaklı haber sitesinin haberlerine göre telefonda birçok özellik ortaya atılıyor. Bazıları kablosuz şarj cihazının olacağını söylüyor, bazıları çerçevesiz bir ekran olacağını söylüyor ve bazıları da İphone 8 çıkmayacağını ortaya atıyor. Bazı basın kuruluşları özel programlar ile tıpkı gerçek gibi resimler bile hazırlıyorlar. İphone 8 batarya süresinin gün içinde bizi kurtaracağı yine ortaya atılan son iddialar arasında oluyor. Ama baş belası bile hale gelen İphone şarjında yönetimin adım atması doğru bir haber olabilir.

İPHONE 8 BATARYASI ÖZEL TEKNOLOJİ OLACAK

Yapılan iddialara göre İphone 8 bataryasının oldukça iddialı olacağı söyleniyor. Bu iddialar elbette Apple’ın aldığı patentlere göre konuşan muhabirlerde var. Biz biraz araştırma yaptığımızda herhangi bir batarya patenti göremiyoruz ama belkide şirket bilerek bunu yapıyordur. Biliyorsunuz ki bazı teknolojiler oldukça gizlilik içerisinde yapılır ve projenin değiştirilip çalınmaması için patentler ortaya atılmaz. Telefon açık olduğunda 1 saat anca dayanan İphone şarjında büyük bir yeniliğe gidilmesi bekleniyor.

Tim Cook ise yeni kampüsleri olacak Apple Park için heyecanını gizleyemiyor ve yeni etkinliklerini burada yapmak istiyor. Eğer sizde İphone 8 için sabırsızlanıyorsanız söylemek istediğimiz şeylerden bir tanesi genel olarak çok fazla umut etmemeniz olacaktır çünkü güvenilir kaynaklar tasarım konusunda ufak tefek değişiklikler yapılıp kamera ayarları güncellenip tekrar piyasaya sunulacak diye söylüyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *