İphone 8 ne zaman çıkacak? Okuyunca kafayı sıyıracaksınız

iPhone 8 ne zaman çıkacak de merak ediyorsanız bu haberimizde paylaştığımız Apple Türkiye Iphone 8 satış fiyatı ve özellikleri ile ilgili detayları bulabilirsiniz. Tıkla ve oku


Iphone 8 hakkında oldukça değişik kulisler yabancı haber sitelerinde devam ediyor. Eğer siz de Apple’ın efsane ürünü olan iphone hakkında son detayları merak ediyorsanız bu haber tam size göre diyebiliriz. Apple’ın yeni binası olacak olan Apple Park Kampüsü yeni iphone kılıf alana kadar bitmiş olacak gibi duruyor. Halbuki Kampüsün açılış tarihi Nisan 2017 olarak belirlenmiş fakat hiçbir açıklama yapılmaksızın açılış ertelenmişti. Şu an İnşaat halen devam ediyor ve Apple Park kampüsünün ne zaman açılacağı bilinmiyor. Konuyla ilgili olarak araştırma yaptığımız da karşımıza çıkan detaylar hepimizi şaşırtıyor.

İlk olarak ortaya atılan iddia parmak izi okuyucusu ile alakalıdır. İphone diğer markalara özenerek parmak izi okuyucusunu arka tarafa alabilir ve ekran boyutu kısmında çok büyük bir değişikliğe gidebilir. Steve Jobs olsaydı Gerçekten bu duruma çok güzeldi. Büyük ekran iphone çıkamayacağını üstüne basa basa belirten Steve Jobs öldükten sonra büyük ekranlı iphone piyasaya sürülmüştü oldukça büyük bir satış oranına sahip olmuştur. Firmanın Steve Jobs ilkelerini benim Seyit benim sevmediği hakkında en ufak bir fikrimiz bile yok. Iphone 8 ne zaman çıkacak sorularına cevap verecek olursak Eylül ayının ilk haftası gerçekleşecek büyük bir lansman Sonrasında bütün dünyada satışa çıkması bekleniyor.

İPHONE 8 NE ZAMAN ÇIKACAK? BELLİ OLDU

Iphone 8 Türkiye satış fiyatı ile ilgili Henüz bir bilgi paylaşılmadı fakat satış fiyatının oldukça yüksek olması bekleniyor. Şu an iphone 7 4000 küsür liraya satılıyor. Iphone 8 fiyatı ise 5000 TL olacak gibi duruyor. Şirketin açıklamalarına göre yeni çıkacak iphone’un ismi henüz bilinmiyor. Bazı basın kuruluşları Iphone 8 olaraktan olsa da bazı basın kuruluşları iphone Pro olarak tanıtıyor. Bir ay sonra hepimiz Apple’ın nasıl bir iphone çıkaracağın Hep birlikte göreceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *