İphone 8 hakkında flaş gelişme! Bakır model geliyor

Apple yeni çıkaracağı İphone modellerinde yeni bir renk seçeneğine gidecek. İphone Pro ve İphone 7S modellerinde yeni nesil bir renk seçeneği ve tasarım farklılığı bekleniyor. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.


Apple iphone 8 hakkında oldukça değişik bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre iphone 8 bakır modeli ile tam anlamıyla harikalar yaratacak. Daha önce böyle bir telefonunu hiç kimse çıkaramadığı için insanların bu telefona olan ilgisi oldukça büyük bir artış sağlayacak. Telefonun zaten şu an oldukça ünlü bir pozisyonda olduğunu biliyoruz fakat bakıyor Iphone 8 ile birlikte telefonun tam anlamıyla azalan satışları tekrar zirveye doğru tırmanacak. Iphone 8 hakkında ortaya atılan bakır model ile ilgili olarak ayrıca telefonu yeni çift kameralı olarak geleceği biliniyor. Konu ile ilgili bilgi vermek gerekirse iphone 7 Plus ile birlikte ortaya çıkan çift kamera iPhone 8 ile birlikte yeni harikalar yaratmaya devam edecek. Telefonun büyük ekranlı modelinde çift kamera olacak fakat küçük ekranlı modelinde kaç kamera olacağı bilinmiyor. Apple konu ile ilgili olarak herhangi bir ar-ge çalışmasını kamuoyuyla paylaşmıyor.

Apple’ın oldukça ünlü isimlerinden olan Steve Wozniak Geçtiğimiz günlerde belli bir açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre Iphone 8 Apple’ın satışlarını Bir Hayli katlayacak. Steve wozniak Bu açıklamadan sonra iphone sekizin oldukça iddialı bir şekilde geleceğini belli etmiş oldu. Daha önce Iphone 8 Hatırlat da ortaya atılan iftiralara baktığımızda telefonun yatay Kamera yerine dikey kamera olarak geleceği söyleniyordu. Bu gibi iddialar geçmişte kalırken ortaya atılan yeni bir iddia telefonun Bakır tasarımıyla ortaya çıkacağını Çok net bir şekilde ortaya koydu. Telefonun bakır rengi bir tasarım ile mi gelecek yoksa telefonun baştan aşağı bakırla mutlu olacağı bilinmiyor. Telefon Eğer bakır ile kaplı bir şekilde piyasaya çıkarsa fiyatının tam anlamıyla el yakacağını söyleyebiliriz. Ayrıca birçok basın kuruluşunun yaptığı Iphone 8 haberleri yerine Ortaya çıkacak yeni modellerin iphone 7 ve iphone 7s olarak çıkacağı biliniyor.

İPHONE 8 BAKIR MODELİ İLE GÖNÜLLERİ FETHEDECEK

Bu iki modele ek olarak iphone Pro çıkması bekleniyor ki bu telefonun fiyatının oldukça fazla olacağı tahmin ediliyor. Bu Bakır nedir Tasarımın ise 1000 dolar ile 1500 dolar arasında olacağı yine gelen kulisler arasında yer alıyor. Ben Sizde iphone 7 almak yerine yeni iPhone’u bekliyorsanız sizlere tavsiyemiz yerinde bir hareket yaptığınızdır. Iphone 7 ve 7 Plus almak istiyorsanız yeni telefon çıktığında bu telefonların fiyatlarının çok daha düşük bir seviyede olacağını söyleyebiliriz çünkü yeni çıkacak telefonlar Türkiye’deki satış fiyatları ile oldukça el yakacak. Konu ile ilgili ayrıntılar gelmeye devam ediyor fakat şu an kesinleşen bir şey varsa o da yeni çıkacak iPhone modellerindeki renk seçenekleridir. Yeni iphone 7s ya da iphone Pro 2 farklı renk seçeneği ile piyasaya çıkacak gibi duruyor. Sizde iPhone 7 ve iPhone Pro hakkındaki yorumlarınızı bu haberin altında bulunan yorum kutusundan bizlere iletebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *