İphone 8 hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı

Apple’ın yeni model telefonu ve dünyanın en hızlı amiral gemisi de olmaya aday olan İphone 8 Eylül ayında tanıtılacak. Tanıtımın yeni Apple üssünde olması planlanıyor.


Apple’ın son zamanlarda üstünde çalıştığı telefonlardan birisi olan İphone 8 hakkında ortaya kasıp kavuran bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre yeni model İphone’da parmak izi okuyucusu arkaya alınacak. Eğer böyle bir şey olursa Apple binasını taşlayan yeni haberler ile yayına devam ederiz diye düşünüyoruz. Samsung ve diğer şirketlerin yapmaya başladığından beri yüzlerce şikayet aldığı yeni sistem tam anlamıyla ortalığı kasıp kavuruyor. Apple böyle bir şey yaparsa biz ekip olarak telefonun satılmayacağını düşünüyoruz bu yenilik Apple’ın bütün hissedarlarına oldukça fazla para kaybettirecektir. Bu konuda hakkında Tim Cook veya herhangi bir şirket yöneticisi açıklama yapmadı.

İPHONE 8 ÇERÇEVESİZ ÜRETİLECEK

Bir diğer iddia ise yabancı kaynaklı haber ajanslarına göre yeni model İphone için üretim tezgahları hazırlanmaya başlandı. Yeni Apple ürününde çerçeve olmayacağı iddiası ise elbette herkesi sevindirdi. Kullanıcıların başı şarj ile dertte olduğu için herkes bu tür telefonlarda yenilikleri batarya yönünden istiyorlar ama böyle bir şey şirketlerin çözüm koyduğu bir sorun olmadı. İphone 8 çerçevesiz olursa resim ve video deneyimi elbette çok daha iyi olacağı gibi Apple’ın çerçevesiz olarak çıkarmış olacağı ilk üründe olacaktır.

YENİ MODEL ÇIKTIĞINDA ESKİ MODELLER SATIŞ REKORU KIRIYOR

Apple’ın yeni kampüse taşınacağı haberlerini daha önce dile getirmiştik. Eğer sizde yeni model bir İphone için bekliyorsanız biraz daha beklemenizi tavsiye ediyoruz. Tahminlere göre yeni İphone tanıtıldığında ve pazara girdiğinde şuan rekor fiyata satılan İphone 7 satışlarında çok büyük bir indirim yapılacak. Aslında şirketlerin stratejilerinden birisi de yeni bir model çıkarıp eski model telefonları çok küçük karlarla satarak sürümden kazanmak oluyor. Bunu dünyada en iyi yapan şirket ise Apple oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *