Huawei Honor 9 başarısı 1 milyon satışla kanıtlandı

Huawei Honor 9 bir milyondan fazla satışa ulaşarak başarısını bir kez daha kanıtladı. Markanın her telefonu büyük satış rakamlarına ulaşıyor ama Hunor 9 hem tasarımcısını hem de üreticisini oldukça mutlu etti.


Huawei Honor 9 satışa çıktığı ilk günden beri markanın en ilgi uyandıran telefonlarından biri olarak biliniyor. Telefonun satış fiyatı ve özellikleri ise elbette bizi de etkiliyor çünkü düşük bir fiyatla alabileceğiniz üstün özellikli telefonlar arasında yer alan bu telefon yurt dışında kullanıcıların akın ettiği bir model oluyor.  Telefonun özelliklerine bakacak olursak 4 GB ram ile en düşük modelinin satışa çıktığını söyleyebiliriz. 6 GB ram ile satışa sunulan bir modelinin de mevcut olduğunu söyleyelim. Telefonun 2 ayrı depolama hafızasına sahip modeli var bu modellerin satış fiyatları depolama hafızasına göre değişiklik gösteriyor.

ÇİFT KAMERA ARAYACAKLARIN TERCİH EDEBİLECEĞİ BİR TELEFON

Huawei Honor 9’un bu kadar fazla satılmasının elbette en büyük sebeplerinden bir tanesi çift kamerasının olmasıdır. Telefonun çift kamerası sayesinde muhteşem fotoğraflar çekmek mümkün olacaktır. 12 ve 20 megapiksellik çift kamerayla satışa çıkan efsane model Honor 9, portre ve bokeh modu gibi çift kamerayla üretilen akıllı telefonlarda olmazsa olmaz efektleri kullanıcısına sunuyor. Telefonun bir milyondan fazla satılmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de budur.

323 DOLAR SATIŞ FİYATIYLA BİR İLKE İMZA ATIYOR

Telefonun bu kadar kaliteli fotoğraf çekebilmesi ve şarjının oldukça uzun süre gitmesinden dolayı oldukça ucuza satılması kullanıcıyı çok sevindiriyor. Sizde bu telefonu 323 dolardan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tabi hatırlatalım telefon ülkemizde bulunmuyor. Ülkemizdeki telefon pazarı oldukça geniş ama maalesef ülkemize girmeyi tercih etmemiş. Yurt dışına seyahat edenler bu telefonu satın alarak kullanmaya başlayabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *