Hızlı ve Öfkeli 9 için çok beklemeyeceğiz

Hızlı ve Öfkeli 9 için geri sayım başladı. Hikayenin sonu ne olacak gerçekten çok merak ediliyor ki yeni film için 2 yıl beklememiz gerekecek. Haberimizde her şeyi anlattık.


Hızlı ve Öfkeli 9 için çok beklemeyeceğiz ama elbette son zamanlarda rekor üstüne rekor kıran 8. filmde alışık olmadığımız bir şey oldu. Brian maalesef dizide yok. Ne karısı, ne çocuğu ne de kendisi maalesef ekranlara gelmiyor. Bir sonraki seride elbette Brian konusunun da ele alınacağını düşünüyoruz. Hızlı ve Öfkeli 9 konusuna gelerek yine aynı tarihlerde vizyona girmesi bekleniyor lakin yıl olarak 2019 yılını beklememiz gerekecek. Bütün seriler 2 yıl ara ile geliyor ve gerçekten her çıkan seri, bir önceki filmden daha fazla izleniyor. Hızlı ve Öfkeli’de ele alınan konular genel olarak aileler, arabalar ve kadınlar oluyor.

EFSANE 2021’DE SON BULACAK

Vin Diesel konu Hızlı ve Öfkele 7’nin rekor kırmasından sonra son bir üçlü çekeceklerini söylemişti. Buda aslında Hızlı ve Öfkeli serisinin 2021 yılına kadar devam edeceği anlamına geliyor. Sevenlerin merak ettiği sorulardan bir tanesi ise elbette serinin son bulacağı 2021 yılı oluyor. Eğer yeni bir karar alınmaz ise Hızlı ve Öfkeli efsanesi 2021 yılın son bulacak. Aile yavaş yavaş yok olmaya başladı ve muhtemelen bir sonraki seriye kadarda yavaş yavaş bazıları filmden ayrılacak. Belkide tam tersi olarak ve herkes filme girip hepsi birden ölecek.

İLK HAFTADA 532 MİLYON DOLAR KAZANDIRDI

Vin Diesel son üçleme olacak dedi. O yüzden Hızlı ve Öfkele 10 gelecek ama elbette 11 gelecek mi buda çok merak ediliyor. Bu arada söylemek gerekiyor diye düşünüyorum; Hızlı ve Öfkele 8 daha ilk haftada 532 milyon dolar kazandı. Film için bütçe neydi, kaç para harcandı ve kaç para kazanıldı bilmiyoruz ama bir sonraki film için paranın hazır olduğunu söyleyebiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *