Haftasonu buz gibi 2 gün sizi bekliyor

Meteoroloji uyarılarına göre hafta sonu buz gibi olacak. 2 gün boyunca tam anlamıyla donacağız. Hasta olmamak için bu haberi okumadan dışarı çıkmayın.


haftasonu-buz-gibi-2-gun-sizi-bekliyor

Meteoroloji verilerine göre yurdun farklı kesimlerinde haftasonu buz gibi 2 gün sizi bekliyor olacak. Hatta yapılan uyarılara göre bazı bölgelerde kar yağışı olabileceğinin altı çiziliyor. Hafta sonu ailesiyle birlikte piknik tarzı bir şeyler planlara kötü haberi böylece vermiş olduk. Bunun akabinde dile getirmek istediğimiz şeylerden bir tanesi ise kesinlikle kar yağışı olacağı söylenen illerdir. Karadeniz bölgesinde bazı bölgelerde kar yağışı bekleniyor. Mevsim normallerin dışında bir hafta sonu bekleniyor ki sıcakların bir hayli düşeceğini söyleyebiliriz.

HAFTA SONU SEYAHAT PLANLAR HAZIRLIKSIZ YOLA ÇIKMASIN!

Hafta sonunu fırsat bilip seyahat planlara seslenmek istiyoruz; yanınıza kalın bir şeyler almadan kesinlikle yola çıkmayın. Gerçekten çok ama çok rahat edeceksiniz diyebiliriz çünkü çok ciddi uyarılar yapılıyor. Elbette kış lastiği takmadan yola çıkmayın gibi uyarılar yapmıyoruz ama bu haberi ciddiye alarak kesinlikle önlemlerinizi alın. Yanınıza kalın giysiler almayı ihmal etmeyin çünkü hafta sonu başta olmak üzere özellikle Pazar günü çok soğuk olacak. İstanbul’da olanlar paçayı ucuz çay satan yerlerde bulabilirler.

haftasonu-buz-gibi-2-gun-sizi-bekliyor-haberi

Yapılan uyarıları dikkate aldığınız Bolu tünelinden çıktıktan sonra üşümeyeceksiniz diyebiliriz. Bunun akabinde hafta sonuna arkadaşları ile buluşma ayarlayan insanlara da çok kısa bakmamız gerekecek diyebiliriz ki bu anlamda profesyonel olarak sizlere içerik üretiyoruz. Üşümemek ve ilkbaharın tadını çıkaramadan hasta olmamak için kesinlikle söylediğimiz her şeyi sonuna kadar okuduktan sonra uygulamaya koyulun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

güncel fındık fiyatları

Güncel fındık fiyatları ile ilgili flaş haber! 2017 yılında artış var

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba katıldığı bir toplantıda fındık fiyatlarıyla ilgili bilgi verdi. 2017 güncel fındık fiyatları ne olacak gerçekten de merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.