Siyaset

Ve Ekrem İMAMOĞLU Kazandı!

31 Mart Yerel Seçimlerden sonra 18 gün boyunca Adalet ve Kalkınma Parti’sinin yaptığı seçim itirazlarından sonra Yüksek Seçim Kurulu kazananı Ekrem İMAMOĞLU olarak açıkladı ve mazbatasını verdi! Bundan sonra bir dönem boyunca Ekrem İMAMOĞLU, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Başkanı olarak görev yapacak. İMAMOĞLU: 16 Milyon İstanbullu Kazandı!

Read More »

Eski ÖSYM Başkanı Ali DEMİR Hakkında Hapis Kararı!

Son Dakika! Eski ÖSYM başkanı Ali Demir, tutuklama talebiyle adliyeye sevk edildiği mahkeme tarafından ev hapsine çarptırıldı. Ali Demir ayağına takılacak olan elektronik kelepçe ile ev hapsinde tutulacak. Fethullah Gülen Terör Örgütü soruşturması kapsamında gözaltına alınan eski ÖSYM başkanı Ali Demir hakkında karar açıkladı. Bugün sevk edildi mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı ancak ev hapsinde tutulacak! Ali …

Read More »

YPG’ye olan batı desteği son zamanların zirvesinde!

Terör örgütlerine olan zırhlı araç ve ağır silah yardımı her geçen gün devam ediyor. PKK'nın Suriye uzantısı YPG'ye yabancı devletlerden silah ve zırhlı araç takviyesine devam ediliyor. Sınırlarımızdaki terör örgütlerine olan bu desteğin büyümesi Türkiye tarafından hoş karşılanmıyor.

Read More »

ABD savaş gemisi yine Çin sularına girdi!

ABD ile Kuzey Kore arasında devam eden diplomatik sorunlardan sonra şimdi de ABD savaş gemilerinin Çin sularına girmesi dünya gündemine oturdu. Çin'den hemen bir açıklama yapıldı ama ABD tarafından savaş gemilerinin Çin sularına girmesine dair bir açıklama yapılmadı.

Read More »