Galaxy S8 500 liralık indirimle satışa sunuldu

Samsung’un fiyatı ve tasarımı ile mobil dünyayı şaşırtan Galaxy S8 modeli 500 liralık indirimle tekrar satışa sunuldu. Eski fiyata alanlara ise fark geri ödenecek. Samsung’un bu haberini okumadan telefon almayın.


Tasarımı ve fiyatı ile herkesi şaşırtan Samsung Galaxy S8 bugüne özel olarak bir indirime girdi. İndirimin sadece Türkiye satış fiyatını etkilediğini belirtmek gerekiyor. 500 liralık bir indirim yapılan yeni amiral gemisinin fiyatı indirim yapılmasına rağmen halen el yakıyor. Samsung’un bu telefonda neden böyle fahiş bir fiyat uyguladığı gerçekten çok merak ediliyor ki şirket tarafından herhangi bir açıklama da yapılmadı. Samsung Türkiye’den yapılan açıklamayı ise haberimizin son paragrafında sizlere aktaracağız.

Samsung marka telefona sahip olmak isteyen herkes bugüne özel indirimli fiyat ile Galaxy S8’i sadece 3999 TL karşılığında satın alabilirler. Eğer sizde bu telefonu satın almak istiyorsanız kesinlikle gün bitmeden Samsung marka telefon satan teknoloji marketlerine gidin. İndirim hem standart boyutlardaki telefonda hem de Plus model telefonda yapıldı. Plus model telefonun ekran boyutunun diğer telefonlara nazaran 6.2 inç ekran boyutunda olduğunu belirtmek gerekiyor ki bu durum gerçekten bizleri çok sevindiriyor. Çünkü telefonda çerçeve yok. Çerçevenin olmaması sayesinde oyun oynamak, film izlemek ve e-mail yazmak çok basit bir hale geliyor.

SAMSUNG FİYAT FARKINI GERİ ÖDEYECEK

Samsung’un 500 liralık indirime sevinenler var elbet ama yüksek fiyat ile satın alan herkes kazıklanmış gibi hissediyordu. Samsung tarafından gelen bilgilere göre aradaki fiyat farkını sizde alabileceksiniz. 500 liralık bir fark size direkt olarak ödenecek ama bunun içinde illa ki bir tarih kısıtlaması vardır diye düşünüyoruz. Sizde yetkililerden veya müşteri hizmetlerden konu ile ilgili detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Samsung Galaxy S8 hakkındaki yorumlarınızı da bekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *