FIFA 18 yüz ifadeleri konusunda takipçilerini güldürecek

FIFA 18 yüz ifadeleri konusunda çok büyük güncelleştirmeler ile takipçilerini güldürecek. Sadece belli başlı ünlü oyuncuların yüz ifadeler, saha içerisinde davranışları konusunda şirket büyük bir yenilik yaptı.


FIFA 18 yüz ifadeleri konusunda çok büyük level atladı. Bu oyunu konsollarda oynayan çok iyi biliyorlardır ki her geçen gün, her yeni seride futbolcuların gerçekliği hakkında çok büyük adımlar atılmaya başlandı. FİFA 17 ile birlikte oyunun hızı ve aynı zamanda karakterlerin yüz çizgileri hakkında çok büyük bir gelişme yaşanmıştı. Şimdi ise yüz ifadeleri ve karakter çizgileri anlamında çok büyük bir yenilik yapıldı. EA Sports konu hakkında hiçbir bilgi vermediği henüz resmi olarak yayınlanan bir duyuruda yapılmadı. Muhtemelen oyun satışa çıktığı anda hem yönetim ekibinden hem de basından FİFA 2018 hakkında son bilgileri alarak satın almaya başlayacağız. Bu seride en büyük güncelleştirme muhtemelen gerçeklik olacak. Oyun hızı ve saha özellikleri hakkında bir gelişme beklenmiyor çünkü oyuncuların konsantre olduğu tek yer direkt olarak top oluyor. Yüz ifadelerinden başka olarak oyunun ağır çekim özelliklerinde bir gelişmenin söz konusu olması bekleniyor.

FİFA 2018 HAKKINDA EA SPORTS CEO’SUNDAN AÇIKLAMA

Yapım hakkında ilk açıklamalarıyla gündeme gelen isim EA Sports yöneticileri oldu. Kapıyı aralayan EA CEO’su Andrew Wilson flaş açıklamalarda bulunarak konu hakkında birçok oyuncuyu bilgilendirirdi. Wilson oyunun tam anlamıyla bir teknoloji harikası olacağını söyledi.  Oyun duyurulmadan önce birçok kulis meydana çıkmıştı ama bu kulislerin gerçek olmadığı yapılan açıklamalardan sonra anlaşıldı. FİFA hakkında yaşanılan gelişmeler teknoloji dünyasını çok mutlu ediyor. Journey moduy ise yeni çıkacak oyunda en çok beğenilen özelliklerden bir tanesi olacak. Yani hikaye modunu anlatan ünlü CEO Wilson, yeni oyun ile bizleri çok daha geniş ve detaylı bir modun bekleyeceğinin sinyalini verdi. Bu açıklamaya göre hikaye modunda daha önce yapılan maçlarında dabir önemi olacağı gibi bizleri tatlı bir anı yolculuğu bekliyor olacak. FİFA 2018 çıktığında İnternet Ajans olarak bir inceleme yazısını sizlerle paylaşacağız.

Oyunun özellikleri arasında yüz ifadelerinin olduğunu söyledik. Biliyoruz hepiniz çok mutlu oldunuz ama nedendir bilmiyoruz yüz ifadelerindeki gerçeklik sadece belli başlı oyunculara yapılacak. Yani ünlü oyuncuların yüz ifadelerinin gerçekçi bir halini oyunda göreceğiz. Bunun yanında yine bu belli başlı oyuncuların saha içerisindeki davranışları, pozisyonlara verdikleri olağan tepkilerde de bir güncelleme söz konusu olacak. Bu tür gelişmeler yeni yayınlanacak oyunun içerisinde yer alacak özellikler arasında bulunuyor. Sevilen futbol oyunu FİFA’nın yeni sürümü, rakibi olan PES 2018’in çıkış tarihine yakın tarihlerde dünyaya tanıtılacak. FİFA 18 için eğer herhangi bir erteleme söz konusu olmazsa, çıkış tarihi 29 Eylül 2017 olarak duyuruldu. Bu arada çok önemli bir gelişme yaşandı. İnternetajans.net olarak bu güncelleştirmeyi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz. EA Sports ve Almanya Futbol Federasyonu arasında imzalanan son dakika anlaşmaya göre bazı yenilikler var. Bu yeniliklerden arasında FIFA 18’e eklenecek ilk yeni lig ortaya çıkmış oldu. Alman 3. liginin FİFA 18 ile birlikte bütün dünyaya servis edilmesi bekleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *