Fi dizisi yeni sezonda platform değiştirebilir

Puhu TV üzerinden Fi dizisini izleyenleri derinden etkileyecek bir haber ile karşınızdayız! Dizinin yeni sezonda yeni bir isimle başka bir platforma taşınacağı iddiası ortalığı karıştırdı.


Türkiye’nin her bölümünü heyecanla beklediği Fi dizisinin 1 saatlik bölümleri haftalık olarak yayınlanıyor ve insanlar tarafından oldukça keyifle izleniyordu. Fi dizisinin bölümlerinin bu kadar çok izlenmesinin sebebi elbette içerdiği konular ve oyuncuları oluyordu. Türk oyuncuları arasında en popüler olan Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven’in başrollerini paylaştığı dizinin geçtiğimiz haftalara sezon finali yapılmıştı. Ama nasıl bir sezon finali izledik gelin birde bize sorun. Gerçekten de damar çatlatan bir son bölüm izledik.

PUHU TV PRESTİJ ANLAMINDA ZİRVEYE ÇIKTI

İlk çıktığı günden bu yana oldukça fazla kampanya yapan Puhu TV’nin profesyonel bir şekilde ilerlemesi sanıyoruz ki neredeyse bütün dizilerinin son bölümlerini HD olarak kendi veritabanında barındırması oldu. Bu anlamda profesyonel olarak bir iş çıkardığını anlamıştık ama sonra dediler ki internet dizisi başlıyor. İlk başta inanmadık ve projenin çöp olacağını düştük ama dünya yıkıldı! Ay Yapım’ın üstlendiği internet dizisi tam anlamıyla harikalar yaratan bir proje oldu.

PUHU TV BAŞKA PLATFORM İSTEMİYOR

Sadece Google reklamlarından değil çok büyük şirketlerden gelen paralarla ayakta kalan şirket olan Doğuş Grubu’nun girişimi olan Puhu TV’nin dizisinin yeni sezonda isim değiştirip başka bir platforma geçmesi kulisler arasında görünüyor ama böyle bir şeyin olmayacağına eminiz çünkü burada şirket televizyona veya ek masraflara bütçe ayırmıyor. Reklam parasını direkt alıp kimse ile paylaşmadığı için televizyona böyle bir yapımın çıkmayacağını düşünüyoruz ama elbette burası Türkiye, her şey olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *