Fenerbahçe Sturm Graz maçı ne zaman sorusuna flaş yanıt

Fenerbahçe Sturm Graz maçının ne zaman olacağı dün akşam rakibi ile berabere kalıp Avrupa ligine veda eden Galatasaray’dan en çok merak edilen konulardan birisi oldu. Türkiye’nin merak ettiği eşleşme ve maç günü belli oldu.


Dün akşam oynanan maçlardan sonra Fenerbahçe’nin UEFA’daki rakibi belli oldu. Dün akşam Galatasaray’ın Avrupa liginden elenmesinden sonra gözler diğer göz ağırımız Fenerbahçe’ye çevrildi. Türkiye’nin ismi Avrupa liginde Fenerbahçe ile devam ediyor. Fenerbahçe’nin rakibi ise Sturm Graz oldu. Fenerbahçe Sturm Graz maçı ise 21 Temmuz’da oynanacak. Avusturya takımı olan Sturm Graz ülkenin en ünlü takımlarında yer aldığı gibi aynı zamanda ülke gündeminde transferiyle en çok konuşulan konulardan bir tanesi oluyor.

MAÇ 15 BİN KİŞİLİK STADYUMDA OYNANACAK

Avusturyalı takım neredeyse her maçını Google’da yer alan bilgilere 15.400 kişilik kapasitesi olan UPC Arena’da yapacak. Maça tahmin edildiği gibi Graz taraftarının yoğun bir ilgi göstermesi bekleniyor. 20 yaşında olan stadyum halen aktif olarak kullanılmakta ve oldukça büyük takımların oynadığı müsabakalarda ev sahipliği görevini üstlenmektedir. Araştırmalarımıza göre takımın Avusturya liginde birden fazla şampiyonluğu bulunuyor. Ön eleme turları devam ederken Fenerbahçe ile Sturm Graz maçı ülkemiz adına oldukça önemli bir faktördür.

27 TEMMUZ PERŞEMBE GÜNÜ TÜRKİYE EKRANA KİLİTLENECEK

Fenerbahçe Sturm Graz maçı 27 Temmuz Perşembe günü oynanacak. Oynanacak bu önemli müsabakayı sizde naklen olarak televizyondan izleyebilirsiniz. Perşembe günü yine bütün Türkiye’nin televizyon başında olması bekleniyor. Avrupa liginden elenen Galatasaray’dan sonra bütün gözleri Kadıköy’ün boğası Fenerbahçe’ye çevrildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *