Fatih Terim gazetecileri karşına alarak toplantı yaptı

Türkiye ile Kosova’nın karşılaşmasının hemen akabinde Fatih Terim ve gazeteciler birlikte basın toplantısı düzenledi. Gazetecilerden gelen sorulara oldukça sakin bir şekilde yanıt veren milli takım teknik direktörü Fatih Terim bazı gazetecilerin yaptığı haberleri yüzüne vurdu.


Dün bütün Türkiye’nin nefeslerini tuttuğu bir andı çünkü milli takımımız Kosova ile karşı karşıya geldi. Maç ücretsiz olarak TV8 ekranlarından bütün dünyaya aktarıldı. Maçı izleyen herkes gerçekten de büyük bir keyif aldı çünkü milli takımımız peş peşe goller ile milli duygularımızı tekrar zirveye çıkardı. Bu anlamda en çok merak edilen şeylerden birisi maçın sonucu oldu. Milli takımımız rakip takımın kalesine 4 gol atarken kendi kalesine de 1 gol aldı. Türkiye’nin milli takım anlayışı bu yaz gerçekten de bütün herkesi bir araya getirecek ve herkes Türkiye formasıyla birlikte maç izleyerek keyifli dakikalar geçirecekler.

Dün oynanan maçın hemen akabinde teknik direktör Fatih Terim maç hakkında yorumlarda bulunarak gazetecilerin sorularına yer verdi. Basın toplantısı sırasında Fatih Terim onlarca gazetecisinin sorusunu yanıtlarken maçın hemen öncesinde yapılan istenmeyen haberlerin sahiplerine sitemlerini iletti. En çok dile getirilen konulardan birisi gazetecilerin Fatih Terim’den korktuğu için soru sormaktan çekindiği konusu oldu ama Fatih Terim konuya açıklık getirerek böyle bir şeyin gerçek olmadığını ve kimsenin korkmaması gerektiğini söyledi.

GAZETECİLERİN UÇAĞA ALINMASI FATİH TERİM’E SORULDU

Gazetecilerden gelen sorular ise sürekli olarak prim konusu oldu. Prim sorularının yanında Arda Turan ile ilgili sorularda gündeme geldi. Fatih Terim ise prim konusunda detaylı bilgi vermekten kaçınırken isim vermeden birçok konuda yorumlarını dile getirdi. Gazetecilerin uçağa alınmasının sebebini söyleyen milli takım teknik direktörü Fatih Terim, bundan sonrada gazetecileri uçağa alabileceğini söyledi. Fatih Terim’in oldukça uzun süren basın toplantısında birçok sorunun cevabı verildi. Arda Turan ise basın toplantısının hemen akabinde NTV Spor’a bağlanarak sitem etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *