Fahir Talib yeni videosunda çekimlerin arka yüzünü gösterdi

Fahir Talib’in Carviser isimli kanalından son yayınladığı videoda çekimlerin arka yüzü göründü. Talib 10 dakikalık videolar için çekimlerin bir gün boyunca sürdüğünü kayıt ederek takipçileriyle paylaştı.


Carviser isimli kanalı ile gönüllerde taht kuran Fahir Talib çekimlerin arka yüzünü bütün takipçilerine göstermek için kamera başına geçti. Ekibiyle birlikte Pendik – Kurtköy’de araba inceleme videolarını çeken Talib’in bazı videoları milyonlarca insan tarafından izleniyor. Çektiği VLOG’ların bile saatlerce süren bir çekimi olduğunu ve aynı zamanda bu işin montaj işinin çok daha uzun sürdüğünü söyleyebiliriz. Fahir Talib’in VLOG’ları oldukça kaliteli oluyor. Arabaya binmesi, çalıştırması ve gitmesini bu videolarda görüyoruz ama tabi birde kamerayı almak için geri gelmesi var. Bunları siz görmüyorsunuz ama bu zahmete giren Talib aynı zamanda montaj kısmında videonun kesilmesi ve tekrar yüklenmesi gibi birçok detayın saatleri aldığını yeni videosunda söyledi.

SABAH BAŞLAYAN ÇEKİMLER AKŞAM ÜSTÜ BİTTİ

Siz Carviser kanalından 10 dakikalık inceleme videolarını izliyorsunuz ama bu videoların çekiminin bir gün sürdüğünü biliyor muydunuz? Carviser kanalında yayınlanan son videoda kanalın sunucusu Fahir Talib birçok konuya değindiği gibi sabah 07.00 ile başlayan çekimlerin akşam üstüne kadar devam ettiğini videoya kayıt ederek takipçileriyle paylaştı. Her hafta içerik üretmek ve yayınlamak için elinden geleni yapan Fahir Talib’in genelde VLOG videoları en çok izlenen videolar oluyor.

Çekim yeri o kadar ıssız ve sakin bir yer ki etrafta bir tane bile benzinlik yok. Çekimlerde güvenlik için tercih edilen yer olan Kurtköy’ün seçilmesinin en büyük sebebi İstanbul’da bu kadar düzgün, uzun ve çekime ait yolların olmasıdır. Çekime giderken benzinliğe uğrayan Fahir Talib ve ekibi su ve erzak alarak yollarına devam ediyorlar. Çekim günü sıcak yemek ise sanıyoruz ki hayal oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *