Eski ÖSYM Başkanı Ali DEMİR Hakkında Hapis Kararı!


Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir

Son Dakika! Eski ÖSYM başkanı Ali Demir, tutuklama talebiyle adliyeye sevk edildiği mahkeme tarafından ev hapsine çarptırıldı. Ali Demir ayağına takılacak olan elektronik kelepçe ile ev hapsinde tutulacak.

Fethullah Gülen Terör Örgütü soruşturması kapsamında gözaltına alınan eski ÖSYM başkanı Ali Demir hakkında karar açıkladı. Bugün sevk edildi mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı ancak ev hapsinde tutulacak!

Ali Demir ile birlikte başkaları da var!

Ayrı soruşturma kapsamında gözaltına alınan 7 kişiden 4’ü tutukladı ancak kalan 3 kişi serbest bırakıldı!
FETÖ’nün ÖSYM Başkanlığındaki yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 34 kişi hakkında gözaltı kararı alınmıştı. Bundan dolayı Ankara başta olmak üzere İntanbul, Adana, Eskişehir, İzmir, Nevşehir, ve Trabzon’da aynı anda operasyon yapılmıştı. Eski ÖSYM Başkanı Demir, Bursa Kestel’de Organize Sanayi Bölgesindeki bir tekstil firmasında, diğer şüpheliler ise farklı adreslerde gözaltına alınmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

güncel fındık fiyatları

Güncel fındık fiyatları ile ilgili flaş haber! 2017 yılında artış var

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba katıldığı bir toplantıda fındık fiyatlarıyla ilgili bilgi verdi. 2017 güncel fındık fiyatları ne olacak gerçekten de merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.