Enes Olgun şirket değiştirdi

Türkiye’de Mega Holdings ve yaptığı yüzlerce kişilik seminerleri ile tanınan Enes Olgun Facebook hesabından şirket değiştirdiğini açıkladı. Yeni şirketi ile ilgili bilgilerde gelmeye başladı.


Türkiye’de Mega Holdings ve yaptığı yüzlerce kişilik seminerleri ile tanınan Enes Olgun Facebook hesabından şirket değiştirdiğini açıkladı. Mega Holdings ile çalışmayı bırakan Olgun’un neden böyle bir şey yaptığı Facebook hesabında yazıyor ama şuan gerçek olan bir şeyi sizlere açıklamak istiyorum. Şuan Mega Holdings’de olan yüzlerce kişi Enes Olgun’un kendi ekibinde olmak için direkt olarak yeni çalıştığı şirkete geçiyorlar. Bir zamanlar haberlere konu olan Mega Holdings artık tarih oldu diyebiliriz. Türkiye’de artık çok değişik şirketler network marketing yapılanması ile topraklarımıza girdiler.

İLK OLARAK COİN SİSTEMLERİ MEYDANA ÇIKTI

Enes Olgun yıllarını verdiği Mega Holdings ile çalışmayacağını ve bıraktığını açıkladığı günden itibaren elbette şirketteki çalışmalar çok hızlı bir şekilde düşüş yaşıyor ama elbette bazı gerçekler çok daha önce meydana çıkmıştı. Enes Olgun’un kolunda yer alan güçlü kişiler Enes’den daha önce işi bırakıp, Coin tarzı sistemlere yönelmişlerdi ki bu anlamda merak edilen konulardan bir tanesi de ortaya çıkmış oldu. Mega Holdings aslında çok daha önce dağılmış ve Olgun şirketi dağıtmamak için çok uğraşmıştı. Elbette sabrın da bir noktası var diyerek şirket değiştirdi.

ENES OLGUN’UN HIZINA ORTAK OLUN

Oldukça büyük işlere imza atan, milyonluk arabalara ve evlere sahip olan Enes Olgun’un bütün ekibi yeni kozmetik şirketine geçti ve gerçekten büyük bir hızla ilerlemeye başladı. Eğer sizde Enes Olgun’un bu hızına ortana olmak istiyorsanız kendisini sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz ki burada gerçekten faydalı bilgiler paylaşıyor. Konu ile ilgili olarak detaylı bilgi çok yakında ortaya çıkacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *