Emre Mor çok yakında Kadıköy’e ayak basacak

Fenerbahçe transferi ile gündeme gelen Emre Mor’un son kararı bir hafta içerisinde vermesi bekleniyor. Sarı lacivert forma giymesi beklenen Mor’un bu hafta Petre Bosz ile görüşmesi bekleniyor.


Fatih Terim’in keşfettiği bir yıldız olan Emre Mor’un çok yakında İstanbul’a ayak basması bekleniyor. Sosyal medyada bugün ortaya atılan bir iddia ortalığı karıştırdı. İddiaya göre Fenerbahçe, Borussia Dortmund ekibini ikna ederek yıldız oyuncu Mor’u kiralayacak. Emre Mor Türk milli takımında oynamak istediğinden beri Türkiye’ye özel bir ilgi duyuyor. Fenerbahçe’de forma giymesi planlanan Borussia Dortmund’lu Emre Mor Kadıköy yolcusu gibi görünüyor. Taraftar ise oldukça başarılı olan yıldız oyuncunun sarı lacivert forma giyecek olmasından dolayı oldukça mutlu gibi görünüyor.

BORUSSİA DORTMUND YÖNETİMİNDEN HABER BEKLENİYOR

Sarı lacivertli takım yöneticilerinin Emre Mor ve menajeri ile çok yakında irtibatta olduğu haftalardır gündeme konu ola bir şeydi. Şimdi ise transferin yüzde 99 bir şekilde olacağı konuşuluyor ki eğer transfer olursa bu sene transfer gündemine giren takımlardan birisi de Fenerbahçe olacak. Beşiktaş Pepe ile yılın transfer bombasını patlatırken Başakşehir’in Cengiz ile rekor bir teklif ile transfer gündemini alt üst etmesi beklenenler arasında yer alıyor.

EMRE MOR SON KARARI VERECEK

Emre Mor’un son olarak takımından ve güvendiği teknik adamlardan bilgi alarak Fenerbahçe’ye cevap vermesi bekleniyor. Dortmund anlamında sarı lacivertli yönetim ve Emre Mor’un menajeri her şeyi halletmiş gibi görünüyor. Mor’un son olarak Petre Bosz ile görüşmesi bekleniyor. Görüşme sonucunda muhtemelen bir hafta içerisinde genç oyuncunun transferi ile ilgili son bilgiler basına servis edilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *