Dünya Tek Biz İkimiz kanalı jet hızıyla büyüyor

Dünya Tek Biz İkimiz kanalını Youtube’da yayın hayatına başladığından bu yana jet hızıyla büyüyor. Detaylar için haberimizi okuyun.


Dünya Tek Biz İkimiz kanalını Youtube’da yayın hayatına başladığından bu yana jet hızıyla büyüyor. Son gelen video ile birlikte Model’in de bir şarkıyla bu kanala destek olduğunu gördük. Bu anlamda merak edilen detaylardan birisi genel olarak kanalın sahipleri oldu. Kanalın sahibinin aslında önemli olmadığını biliyoruz ama Duygu Özaslan’ın bir yapımcısı olduğunu biliyoruz. Dünya Tek Biz İkimiz kanalında genel olarak hayatta en güvendiğin dostlarınla birlikte muhabbet ediyorsun. İlk olarak Büşra ve Duygu karşımıza çıktı ve hemen akabinde Polina ve arkadaşının sohbeti yayınlandı.

MODEL KANAL İÇİN ŞARKI YAPTI

Model grubunun seslendirdiği ve Trailer videosunda da oynadığını gördük. Videonun detaylarına sizde Dünya Tek Biz İkimiz kanalından ulaşabilirsiniz. Şarkı tam anlamıyla muhteşem olmuş ama klip çok daha güzel olmuş. Mekan seçiminden, çekimlere kadar her şey muhteşem bir şekilde ilerliyor. Biz bu kanala sonsuz destek veriyoruz ve sizinde kesinlikle bir videolarını izlemenizi tavsiye ediyoruz. Model’in de klipte rol aldığını söyleyelim.

Dünya Tek Biz İkimiz’de yayınlanan Model videosunda genel olarak konudan bahsedelim. Büşra’nın morali bozuk olduğu için Duygu bir plan yapıyor ve bütün arkadaşlarını eve çağırıyor. Birlikte eğleniyorlar ve böylece kızlar zor günlerde birlikte olmuş oluyor. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *