Denizli Deprem Son Dakika! Vatandaşa 21 Temmuz Kabus Oldu

21 Temmuz’a girdiğimiz ilk saatlerde meydana gelen deprem Denizli halkına tam anlamıyla şokta bıraktı. Son dakika Denizli depremlerini bu haberimizde güncelleyeceğiz. Uzmanlar güvenli bölgelerde durulmasını söylüyor.


Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi verilerine göre Ege açıklarında meydana gelen deprem sonucu Denizli’de sallandı. Vatandaş sokağa dökülünce herkes internete koştu. Deprem 6.3 şiddetinde oldu ve son gelen verilere göre halen depremin artçıları devam ediyor. Devlet yetkilileri bir açıklama yapmadı ama vatandaş evlerine giremiyor. Türkiye’de her yer bina dolduğu ve müstakil ev sayısı çok azaldığı için binalarda yaşayanlar kendilerini sokaklara attılar. Bodrum depremde en çok hasar alan yer olurken Yunanistan’da da oldukça ciddi hasarlar olduğu biliniyor. 21 Temmuz Deniz Deprem haberini duyan birçok insan ciddiye almayarak evlerinde uyumaya devam ediyorlar.

DENİZLİ DEPREMİ 21 TEMMUZ CUMA GÜNÜNÜ ZEHİR ETTİ

Haftanın son iş gününde hafta sonuna tatilini hayal eden vatandaş bu akşam kabusla uyandılar. Gece başlayan depremde artçı depremler halen devam ediyor. Son dakika olarak verilen bu bilgiye göre Denizli’de de şuan artçıların yaşanabileceği aktarılıyor. Vatandaşın güvenli bir bölgede kalması ve artçılar bitene kadar sakin olması gerekiyor. Sizde sitemizi takipte kalarak Denizli depremini takip edin. Şuan için artçı depremler sadece Gökova körfezinde oluyor ama bir deprem daha olursa Denizli bu depremden de etkilenebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *