Danla Bilic milyonluk kanalıyla saç baş yolduruyor

Youtube’da videolarıyla tam anlamıyla olay yaratan Danla Bilic son videosunu izleyen herkese saç baş yoldurdu. Videosunda ehliyeti olmayan arkadaşı ile polisi nasıl atlattıklarını paylaştı.


Danla Bilic ilk olarak sosyal paylaşım sitesi İnstagram’da ve hemen akabinde Youtube’dca açtığı kanal ile bütün kızların ilgisini çekmeye başladı. Bununla birlikte attığı her video ile saç baş yolduran Bilic’in son attığı video gerçekten olay yarattı. Video içerisinde çok önemli konulara değinen Bilic’in yakındığı konulardan birisi pazarlarda ismine satılan fırçalar oldu. Danla Bilic fırçası almayın diye bağıran Bilic videoda ayrıca sevgilisinin arabasını ucuza kiralayan kızlardan da bahsetti. Araba muhabbetinin sadece sevgililerde olmadığını da dile getiren Bilic’in başarısı gün geçtikçe taçlanıyor.

DANLA BİLİC YENİ VİDEOSUNDA POLİSLERİNİ NASIL ATLATTIĞINI ANLATTI

Çok kısa zaman içerisinde Bilic’in Youtube kanalı 1 milyon aboneye ulaştı. Videosunda ayrıca yaşadığı bir olayı anlatan ünlü Youtuber polise yalan söyledikleri anı ballandıra ballandıra anlattı. Bu olay çok konuşulur diyecektik ama burası bizi hiç ilgilendirmiyor diye konuyu hemen es geçiyoruz. Bilic ayrıca videosunda kameraman olan Sinan’a bulaşmaktan da geçemiyor. Videonun tamamına sizde Youtube‘dan ulaşabilirsiniz.

Ramazan ayında Danla Bilic‘in ayrıca bir takipçisiyle birlikte sahur yapması en çok istenilen şeyler arasında yer alıyor. Videoların sürekli olarak gülen ama normal hayatta nasıl olduğu bilinmeyen Youtuber’ın takipçisiyle sahur yapıp yapmayacağı ise gelecek günlerde belli olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *