Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde havucun rengi değişiyor

Türk dizilerinde büyük izler bırakan Çocuklar Duymasın’ın yeni sezonu çok yakında Kanal D ekranlarında başlıyor. Bu sezon diziye Kemal Kuruçay gibi efsane isimlerinde katılacağı biliniyor.


23 Temmuz Pazar günü Kanal D ekranlarında izleyicisine ‘Merhaba’ diyecek olan efsane dizi Çocuklar Duymasın için geri sayım başladı. Zaten daha Survivor döneminde dizinin başlayacağı biliniyordu ama dizinin ana karakterleri hakkında bir bilgi verilmiyordu. Yeni gelen haberlere göre dizinin ana kahramanları arasında yer alan Havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay’ın projeye alınmadığı belirtildi. Fragman yayınlanınca herkes videoda havucu aradı ama maalesef iddialar gerçekleşti. Furkan Kızılay Pazar günü ekranlara gelecek Çocuklar Duymasın’da yer almayacak.

DİZİNİN YAPIMCISI BİROL GÜVEN SON NOKTAYI KOYDU

Birol Güven’in  açıklamalarına göre Havuç karakteri diziden çıkartılmadı fakat başka birisinin bu rolü canlandıracağı ortaya çıktı. Birol Güven, “Havuç karakteri diziden çıkarılmayacak Furkan yerine başka biri olacak.” deyince Furkan Kızılay yerine karakteri başkasının canlandıracağını anladık. Zaten herkesin yüzü değiştiği için eski oyuncuların olmasında da bir anlamı yoktu. Belkide güven çok daha benzer birisiyle anlaşmıştır diye düşünüyoruz. Yeni fragman yayınlandı ve herkes Kanal D ekranlarına kitlenmek için Pazar gününü bekledi. Ailecek izlenecek bir dizi olan Çocuklar Duymasın’ın izlenme oranı da biz oldukça fazla merak ediyoruz.

KEMAL KURUÇAY DA ROMANTİK KOMEDİYE ORTAK OLACAK

Türk sinemasında oldukça iz bırakan bir diğer isim ise Kemal Kuruçay’dır. Bu oyuncunun da dizide rol alacağı ve ana kahramanlar arasında yer alacağı belirtiliyor. Dizinin efsane karakteri Çaycı Hüseyin’in ile birlikte Şükrü rolünü canlandıracağı tahmin ediliyor ama elbette ilk bölüm ekranlara gelmeden bir şey söylemek yanlış olur. Sabırsızlıkla Çocuklar Duymasın’ın ilk bölümünü bekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *