Çift kameraları telefonlar yeni yılın trendi olacak

2017 yılının ikinci yarısında çift kameralı amiral gemileri trend haline geleceği gibi birçok marka tarafından en çok satanlar arasına girecek.


Samsung ve Apple’ın kamera ataklarından sonra birçok markanın yeni projesi çift kamera oldu. İphone 7 ile birlikte ortaya çıkan kamera deneyimi birçok kişinin en çok merak ettiği şeyler arasında oluyor. Artık telefonlar insan gibi oldu çünkü tek kamera yetmedi ve iki kameraya geçti. Bu tıpkı insanların gözüne hitap ediyor çünkü telefonlarda ortaya çıkan bu durum gerçekten de bizi çok şaşırtıyor. İnsanın bir gözü olmasa da görebiliyor ama iki gözü olan, yani sağlığı yerinde olan birisi genel olarak oldukça kaliteli bir hayat deneyimi yaşıyor.

ÇİFT KAMERA TELEFONLAR MUHTEŞEM DİYE BİR ŞEY YOK!

Bazı markalar çift kamerası oldukları için muhteşem bir kamera deneyimi sunduklarını söyleyen sloganlar ile satış yapmaya çalışıyorlar ama maalesef böyle bir şeyin mümkün değildir çünkü kamera boyutları maalesef fotoğraf deneyimini kuvvetlendirmiyor. Eğer sizde kamera deneyimi bir telefon satın almayı düşünüyorsanız çift kameralı diye aldanmayın. Çift kamera telefon alırken diyafram aralıklarına çok iyi bakın. Bazı markalar bir galeride telefon ile çekildiklerini iddia ettiği resimleri sergiliyorlar. Sizde elinize telefonu alıp dışarı çıkın ve normal ışıktaki kalitesine göz attıktan sonra telefonu satın almaya karar verin.

YENİ TREND ÇİFT KAMERA OLDU

2017 yılında çift kameralı telefonlar oldukça büyük ilgi görecek. İkinci yarı başlayalı haftalar günler oldu ve artık markaların bu yılın ikinci yarısında en azından bir gol atmayı ve penaltılara kalmayı istiyor. Çift kamerayı çıkaran bu sene yine Apple oldu. Belki daha önce çıkaran olmuştur ama biliyorsunuz ki Apple yapılan bir teknolojiyi ilk kendisi yapmış gibi tanıttığı için biz böyle anladık. Yeni çıkacak telefonlarda müzik ve kamera deneyiminin yaşanması için amiral gemisi üreten şirketler tarafından çalışmalar başlatıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *