Camekanda korunan İphone 68 bin TL’ye satılıyor

Steve Jobs’un elinden geçen ilk İphone 68 bin TL’lik fiyatıyla satışa çıktı. Camekanda korunan İphone’nun alıcısının ünlü bir sima tarafından satın alınıp korunmaya devam edileceği tahmin ediliyor.


Teknoloji tutkunlarının hiçbir anlam verilemeyen alışkanlıkları devam ediyor. Şimdi de gündeme gelen konu rekor fiyatıyla alıcısını bekleyen bir İphone oldu. İlk çıkan İphone olması sebebiyle fiyatı yüksek ama aynı zamanda bu İphone piyasaya sürüldüğünden bu yana camekan içerisinde korunuyor. Kutusu açılmadığı gibi hiçbir şekilde el bile değmemiştir. Telefonun alışveriş sitelerinde ve basında yer bulması Apple şirketinin de ilgisini çekti. Apple’ın telefonu almak istediği yabancı içerikli haber sitelerinde gündeme gelse de Apple konu hakkında bir görüş belirtmedi.

APPLE’IN YENİ GÜNCELLEMELERİ YOK!

Camekanda korunan ve ilk çıktığı gün olan kutusu üzerinde olan ve jelatini bile açılmamış olan ilk İphone satışları gerçekten de bizi çok şaşırttı. Yeni model İphone alamayan bazı insanların bu telefonları almak istemesi ise dünyada ne kadar acayip insanların olduğu gerçeğini ortaya çıkarıyor. Bunun akabinde dile getirmek istediğimiz konulardan bir tanesi genel olarak Apple ürünleri ile alakalı olacaktır. Bir güncelleme ile telefonunuz uçabilir ama bir telefon ile de gerçekten işkence çekebilirsiniz çünkü telefonunuz aşırı bir yavaşlık gösterebilir.

68 bin TL fiyatı olan bu İphone ise güncelleme almıyor çünkü telefon Steve Jobs icatı olan İOS ile açılacak. O zamanki işletim sistemi gerçekten de hızlıydı ve arayüz olarak da çok daha iyi olduğu anketlerde çıkan sonuçlarda da belli oluyor. İlk dokunmatik telefon değildi ama gerçekten de bireysel teknolojilerde muhteşem bir başarıydı. Rekor fiyata satılan yeni İphone’nun sahibi de çok merak ediliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *