Çağatay Ulusoy yeni projesini İnstagram ile duyurdu

Çağatay Ulusoy yeni projesinin 2018 yılında başlayacağını sosyal medya aracılığı ile duyurdu. Çıkan haberlerin doğru olduğunu söyleyen Ulusoy, yeni yılda Netflix’de olacağını söyledi.


Sosyal medyayı aktif olarak kullanmayan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy yeni projesiyle ilgili detayı paylaştı. Video ile takipçilerine detaylı bilgi veren Ulusoy’un İçerde’ki stili ile yaşamına devam ettiği de görüldü. İçerde gibi muhteşem bir yapımdan sonra zaten hiç kimsenin kendine kolay kolay geleceğini sanmıyoruz. Biz Sarp ile Melek’in aşklarını, Celal baba ile Davut’un hain planlarını çok iyi biliyoruz. Bu aşamada ele alınması gereken detayları konuşmak gerekirse Çağatay Ulusoy’un böyle kalmasını çok sevdik. Yeni yılda yeni bir projeye başlanacağı haberlerinin çıkması üzerine Çağatay Ulusoy çok net bir şekilde bilgi verdi. Netflix platformunda yeni bir dizi ile ekranlara gelecek olan Çağatay Ulusoy artık yerel projelerden çıkıp ulusal projelere doğru yöneldi. Bu durum elbette hepimizi çok sevindirdiği gibi bu alanda oldukça büyük gelişmelerde yapıyoruz. Çağatay Ulusoy paylaştığı videoda yeni projeye başlanacağı, çıkan haberlerin doğru olduğunu ve 2018 yılında ekranlara geleceğini söyledi. O3 medya ile çekilecek olan bu Netflix yapımının akıbeti çok merak ediliyor çünkü proje tutarsa bütün dünya Çağatay Ulusoy’u tanıyacak. Netflix ulusal bir yapımdır ve Amerika başta olmak üzere milyonlarca kullanıcısı vardır.

ÇAĞATAY ULUSOY VE KIVANÇ TATLITUĞ AYNI PROJEDE Mİ YER ALACAK?

Çıkan haberlere baktığımızda ünlü oyuncuların bir araya geleceği söyleniyordu. Bunun sebebinin ise elbette iki oyuncunun yaptıkları tatiller oluyordu. Geçtiğimiz sene de birlikte tatil yapan iki oyuncu bu sene birlikte dalış yapmışlardı. Konuyla ilgili olarak bir detayın olmadığını söyleyelim. Yani sizde bu sorunun cevabını merak ediyorsanız şuan böyle bir şey söz konusu değildir. Çağatay Ulusoy’un online içerik platformunda oynayacağı kesinleşti ama Kıvanç Tatlıtuğ hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Kıvanç Tatlıtuğ’un projelerine devam etmesi bekleniyor. Çağatay Ulusoy’un böyle bir projede olması ise zirve yaptığı Serenay Sarıkaya’nın da bir örneği oldu. Yerli yapım online platform PuhuTV’de ‘Fi’ dizisinde oynayan Serenay Sarıkaya başrolünü Ozan Güven ile paylaşıyor. Çağatay Ulusoy’un yeni yılda oynayacağı bu projede partneri kim olacak merak ediliyor.

ÇAĞATAY ULUSOY NETFLİX İLE GERİ DÖNÜYOR

Henüz nasıl bir dizide oynayacağı bilinmiyor ama sizde tahmin ediyorsunuzdur ki aşk olmadan yapım olmaz. Bugün en komik, en acımasız filmlerde bile aşk var çünkü insanlar bu tür şeyleri izlemeyi seviyorlar. Dolayısıyla yeni başlayacak olan bu Netflix projesinde başrolde olacak Çağatay Ulusoy’un yeni partneri de merak ediliyor. Ünlü oyuncunun oynayacağı dizi hakkında henüz net bilgi yok sadece sosyal medya aracılığı ile ortaya çıkan videoları biliyoruz ki bu anlamda kendisine tebrik ediyoruz çünkü bu tür haberlerden sonra sessiz kalmak yerine sosyal medyadan kendisi bir açıklama yaptı. Çağatay Ulusoy ve yeni projesini yeni yıl ile birlikte Netflix platformunda göreceğiz. Ayrıca bu yapımla birlikte Türkiye’de Netflix kullanmaya başlayacak milyonların da olması bekliyor. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *