Bütün dünyanın konuştuğu Fİ’nin yeni bölümleri yayınlandı

Türkiye’de ve dünyada büyük yankı uyandıran yerli girişim internet dizisi ‘Fİ’nin yeni bölümleri yayınlandı. Can ve Duru arasında neler olacağı sorusunun cevabını bu haberimizde tartıştık.


Bütün dünyanın konuştuğu Fİ dizisi yayınlanan bölümleriyle gerçekten herkese ters köşe yapmıştı. Birçok  yapım şirketi bile internet dizisinin bu kadar fazla tutacağını tahmin etmiyordu ama sadece Türkiye^de değil dünyada en çok konuşulan konulardan birisi Fİ dizisi oldu. Muhteşem senaryo ve oyuncu kadrosu bu diziyi izlenmemesi mümkün olmayan bir dizi yapmaya yetiyor.

Fİ aslında tamamen psikolojik bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Başrollerde Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven’in olduğu bu muhteşem dizide her ne kadar aşk ön planda olsa da dizide akıl hastanesinden zirveye çıkan Ozan Güven’in canlandırdığı Can’ın hayatı anlatılıyor.

İNTERNET DİZİSİ ‘Fİ’ SADECE PUHU TV İLE İZLENEBİLİYOR

İnternet dizisi olduğu için sahneler veya konuşmaların kesilmediğini anlatmak istiyoruz. Yani bu filmde aşk var evet ama cinsellikte var. Psikoloji var evet ama ters köşe de var. Aşk sözleri var evet ama küfürlerde var. Oldukça cesur oyuncu kadrosu ile muhteşem bir dizi deneyimi sizleri bekliyor. Puhu TV ile sizde dünyayı kasıp kavuran Fİ’nin yeni bölümlerini izleyebilirsiniz.

butun-dunyanin-konustugu-finin-yeni-bolumleri-yayinlandi-haberi-detay

Ay Yapım’a ait bütün dizileri sizde Puhu TV üzerinden izleyebilirsiniz. Puhu TV tamamen ücretsiz olduğu gibi televizyonlar gibi sahne aralarındaki reklamlardan gelir elde etmektedir. Fi’nin yeni bölümünde yine çok ama çok mükemmel sahneler bizleri bekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *