Büşra Pekin ve Beyaz nikah masasına oturdu

Bu akşam yeni bölümü ile izlenme rekoru kırmaya hazırlanan Beyaz Show’da Büşra Pekin ile Beyaz skeç gereği nikah masasına oturdu. Detaylar için hemen okuyun.


Her hafta birbirinden eğlenceli konular ile karşımıza çıkan Beyaz Show bu haftada izlenme rekorları kıracak. Bu hafta yapılacak skeçlerde ise Büşra Pekin yer alıyor ki konuk olarakta Büşra Pekin’in stüdyolara giriş yapacağını tahmin ediyoruz. Büşra Pekin ve Beyaz her hafta olduğu gibi bu haftada eğlenceli bir skeç hazırlamak için nikah masasına oturdu. Beyazıt Öztürk son derece şık bir damatlık giyerken Büşra Pekin ise bakanın bir daha baktığı bir gelinlik giyerek ekranlara gelecek. İkiliyi izlemek için bir an önce akşam olmasını ve Beyaz Show’un başlamasını istiyoruz.

Yılların eskitemediği bir talk show programı olan Beyaz Show halen bitmedi. Rakipleri sürekli olarak farklı kanallarda değişik eğlence programları ile yayın hayatlarına başladılar ve kısa sürede veda ettiler ama Beyaz Show hiç ara vermeden yıllara meydan okuyor ki kendilerine bizleri bırakmadığı için bir teşekkürü borç biliyoruz. Sosyal medyada gördüğümü kadarıyla Beyaz bu hafta bütün izleyenlerini çok güldürecek. Çok Güzel Hareket Bunlar adlı televizyon programı ile tanınan  Büşra Pekin’in performansı gerçekten çok ama çok merak ediliyor.

KOLONYA CUMHURİYETİ OYUNCULARI STÜDYOYA GELİYOR

Bugün vizyona giren Kolonya Cumhuriyeti adlı filmin oyuncularının bu akşam Beyaz Show’da olması bekleniyor. Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin ve Ersin Korkut gibi ünlü isimlerin olduğu bu muhteşem komedinin gişelerde ne yapacağı çok merak ediliyor. Dünyaya ayak basan uzaylıları konu alan Kolonya Cumhuriyeti’nde herkes sabahlara kadar gülecek. Bu akşam Kanal D ekranlarında sizde Beyaz Show’u izlemeyi ihmal etmeyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *