Bülent Kayabaş’ın son isteği Bodrum’a gitmekmiş!

Bugün hayata gözlerini yuman ve milyonların sevdiği Yeşilçam sanatçısı olan Bülent Kayabaş’ın son isteği Bodrum’a gitmekmiş! Bu haber okunur.


bulent-kayabasin-son-istegi-bodruma-gitmekmis

Bugün hayata gözlerini yuman ve milyonların sevdiği Yeşilçam sanatçısı olan Bülent Kayabaş’ın son isteği Bodrum’a gitmekmiş! Ünlü oyuncuyu sabah saatlerinde tedavi gördüğü hastanede kaybettik. Zaten kendisi akciğer yetmezliği ile birçok projesine ve sahnesine son vermişti. 72 yaşında hayata veda eden sanatçının cenazesinin Cuma günü toprağa verileceği açıklandı. Son zamanlarda hastalıktan dolayı ailesini bile tanıyamaz hale gelen Kayabaş’ın vefatı bütün camiayı üzdü diyebiliriz.

Rahmetli Kemal Sunal’dan tutunda birçok Yeşilçam oyuncusuna kadar herkesle aynı filmde rol almış olan komik adam Bülent Kayabaş sabah saatlerine dünyaya veda etti. Kemal Sunal’ın, Tarık Akan’ın ve onlarca ünlü insanın yanına gitti. Daha fazla burada kalmak istemedi. Ailesi göz yaşları ile birlikte son arzusunun Bodrum’a gitmek istediklerini dile getirdiler. Bunu yapamadan dünyadan ayrılan Kayabaş’ın cenazesi Cuma günü toprağa verilecek.

CENAZE NAMAZI TEŞVİKİYE CAMİİ’NDE YAPILACAK

Cenaze ise Teşvikiye Cami’inde kılınacak cenaze namazının akabinde Feriköy Mezarlığı’na defnedilecek. Bütün dostları ver sevenleri orada olacak. Sizde Cuma günü halka açıp bir tören olup olmadığına bakarak camiye gidebilirsiniz. Kayabaş’ın oğlunun açıklamalarına göre hastane tarafından yapılan bir açıklama ile zaten yıldız oyuncunun hayata gözlerini yumacağı bekleniyordu. Bu aşamada bile kendisinin çok güldüğünü ve etrafındaki herkesi de çok güldürdüğü haberi bizi çok duygulandırdı. Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

güncel fındık fiyatları

Güncel fındık fiyatları ile ilgili flaş haber! 2017 yılında artış var

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba katıldığı bir toplantıda fındık fiyatlarıyla ilgili bilgi verdi. 2017 güncel fındık fiyatları ne olacak gerçekten de merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.