Bülent Kayabaş öldü mü? Acı haber geldi

Bülent Kayabaş öldü mü sorusuna yanıt arayacağımız haberimizde sizlere konu ile ilgili olarak bizlere ulaşan acı haberi paylaşacağız.


bulent-kayabas-oldu-mu-aci-haber-geldi

Bülent Kayabaş öldü mü sorusuna yanıt arayacağımız haberimizde sizlere konu ile ilgili olarak bizlere ulaşan acı haberi paylaşacağız. Usta Yeşilçam oyuncusun zaten uzun süredir tedavi gördüğünü biliyorduk. Akciğer yetmezliği ile tedavi gören Kayabaş bu sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Bizlere ulaşan bir bilgi olduğunda haberimizi güncelleyeceğiz.

BÜLENT KAYABAŞ ÖLDÜ MÜ? İŞTE TARİHLERLE KAYABAŞ..

1945 senesinde Eskişehir’de dünyaya gelen ünlü oyuncu tiyatro ile sanat hayatına başladı ve hemen akabinde televizyon dizileri ile ekranlara gelmeye başladı. Çok uzun bir süre hem tiyatrodan hem de televizyonlardan uzak duran Bülent Kayabaş tekrar sanat hayatına devam etme kararı almıştı ama onu sağlık sorunları engelliyordu. Kayabaş’ın ölümü herkesi çok üzdü. Bütün ünlü ve sevilen Yeşilçam oyuncuları bir bir dünyaya elveda diyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

güncel fındık fiyatları

Güncel fındık fiyatları ile ilgili flaş haber! 2017 yılında artış var

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba katıldığı bir toplantıda fındık fiyatlarıyla ilgili bilgi verdi. 2017 güncel fındık fiyatları ne olacak gerçekten de merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.